Acilen DTI ın dilinden çok iyi anlayan usta lazım. Yardım Lütfen

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabayla ilgili sorularım var, birçok usta tanımama ramen arabanın dilinden anlayan ve güveneceğim bir usta bulamadım. Tanıdığınız bildiğiniz budur değiniz, tabiri caizse bu arabaların ciğerini okumuş İSTANBUL içinde güvenilir bir usta kimi önerirsiniz?
Araba anormal şekilde duman atıyor herkes ayrı laf söylüyor, benim ilk dizel arabam ve çok huylu biriyim kafayı sıyırmama ramak kaldı.
Yardım lütfen.
Şimdiden teşekkürler.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbo borusu çatlamış olabiliyor bazen. yani o yuzden duman yapabiliyor.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen mi?
Ne yapmak lazım, nerde yaptırmak lazım, kaçadır, senin başına geldimi diye soruları sıralasam. :)

bazen derken, bazı bazı duyuyorum duman atma problemlerinde bu sorun sebep olabiliyor. bizim focus 1.8 dizel de de olmuştu. aynı boruda sorun vardı. nasıl mudahele edıldı bılmıyorum ama halledilmişti. daha sonra tekrarladı. ve yine yapıldı. araç babamın olduğu ıcın pek ilgilenmiyordum. calıştıgı sırketın soforu hallediyordu.

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olsun iyi bir başlangıç duymadığım bir neden daha. Teşekkür ederim melih kardeşim.

Başka fikri ve önerisi olan :)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kurum Vardır Carbon Clean+Enjektör Temizliği.Orjinalken Benim arabada Atıyordu.Bunlardan Sonra Azaldı.Yanlız Araba Dizel Unutmamak Gerekir İlla Duman Atacaktır.:)

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kurum Vardır Carbon Clean+Enjektör Temizliği.Orjinalken Benim arabada Atıyordu.Bunlardan Sonra Azaldı.Yanlız Araba Dizel Unutmamak Gerekir İlla Duman Atacaktır.:)
Bu arabaya CC yapıldı dedi eski sahibi ama inanasım gelmiyor bir türlü. O zaman önce CC yaptırmaya, ardından Mehmet Gazihan a desene.

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana sanki yakışıda artıyor gibi geliyor. Kimsenin tanıdığı, senin arabanın sorunu şudur diyecek usta yokmu? Yardım lazım.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin Arabanın Hİç Bir Problemi yok Bence :) 1.7 Dti Üstünde Mastırımı Yapmak üzereyim Az kaldı. :).Duman Hangi Devirde Atıyor 2000 devire Kadar Az Çok Duman Atar.Turbo İyice Devreye Girene Kadar.

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin Arabanın Hİç Bir Problemi yok Bence :) 1.7 Dti Üstünde Mastırımı Yapmak üzereyim Az kaldı. :).Duman Hangi Devirde Atıyor 2000 devire Kadar Az Çok Duman Atar.Turbo İyice Devreye Girene Kadar.
Yarın CC için randevumu aldım üstad. Bir ara senle görüşsek çok iyi olacak aslında. Hem sende bir kullanıp test edersin, bakarsın. Yarın gidip yeni Bravoyu test edicem 120hp dizeli. Ben çok kılçık bir adamımdır araba konusunda çok çok hassasım. Kusursuz binerim arabama. Kısacası 1500YTL limit koydum. 1500YTL sonra arabam istediğim noktaya gelmemişse bay bay Corsa diycem.