acill opel vectra elagance 2005 fiyatı ne kadar

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi , sıfır fiyatlarını vermişsin , bende astra comfort var. 2001 comfort ile edition veya elegance bir değil. özellikleri farklı. astra 0 38 demişsiniz doğrudur. ama paket eklendikce fiyatın artacağı mağlum. 32 bin liraya 80- 130 km arası 2006 - 2007 - 2008 modeli bulabilirsin , üzerinde lpg li

tolga38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tamam haklısınız 28 29 30 bu fiyatlara c1 değil piyasada dolu c2 ler var ama hangisinin yüzüne bakılır derseniz 2 aydan beri dayıma araba arıyoruz inanın doğru dürüst araba yok olanda zaten 35 36 gibi fiyat istiyor.öyle internetten bakılan fiyatlara aldanmayın lütfen.bende 2004 model çok şükür daha hatasız elegance var full sanruflu filan 30000tl ye isteyen çok adam var inanın ama güvenip satamıyorum çümki başka bir araba alıyım desn güveneciğin bir araç yok.bence abi sen o arabayı güzelce araştır 10 numara araçsa gözü kapaılı ver o fiyatı

tolga38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca abi sanada şöyle bir tavsiyem var eğer 1.6 vectra alcaksan tüp taktırmamaya bak çünki bu arabalarda zaten adam akıllı bir beygir gücü yok kasa ağır benzinde zaten biraz hantal kalıyo birde tüp olunca inan çok kasılıyor araba.Benim ki benzinli mesela aynı arabanın tüplüsüne biniyorum çok farkediyor kalkışta titretiyor resmen.Farketmiyor diyen yalan söyler.Tabikide benzin şu devirde paradan dolayı pek cazip görünmez ama arabanıda düşüneceksin

Son düzenleme:

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunlu olduğu gibi sorunsuz araçta var. 1.6 lpg çekişte fark eder 1.8 sorunu çözer

tolga38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 tutulmaz vectra da 1.6 2.0t bide 1.9 cdti tutulur.ayrıca sorunsuz araç elbette var ama onuda adam 30 a değil 35 gibi rakamlara veriyor araştır görürsün ve o da c2 nin comfort paket fiyatları.Fiyat verirken özellikleride düşüneliim lütfen.Araç ister c2 olsun ister c1 comfortla elegance ın arasında dünyanın farkı var

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar şu lpg'ye takmayın şu kadar :D 2005 vectra c gelin buyrun safranboluya binin zavolli lpg var kalkarken falan titreme yok. yağ yakma olayıda 10 bin km oldu araç hala 3.5 çentik civarında yağ yakma sıkıntımda yok yani. vectra c1 kasanın elegancesine max 26 bin veririm. ben comfortu almadan önce buldum 26'ya ganimet gibiydi. bu fiyata bulursanız alın lpg yoksa taktırın evladiyelik binin.Çok keyifli araç lpg'dede gayet normal yakıyor gidişide iyi öyle lpg'de sıkıntısı falan yok... ;)

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsi fikrim , binici adam , o renk tutmaz , şu model tutmaz v.s diyorsa binici değildir.. internetteki fiyatlara çok bakma bence , oraya farklı koya konuşursun bir anda fiyat kırar ciddi alıcı isen

tolga38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açalım nete anketini bakalım ne çok tutuluyomuş tutulmuyomuş öğrenelim.hiç sanayi görmemiş bilmemiş arkadaşlar bilmişlik taslamasın burda yardımcı olmaya çalışıyoruz.elegance elagance diyosunuz kaç çeşit elagance var motor seçeneğine göre parça fiyatları stokları ne ? bilmeden fiyat veriyosunuz.sunruf olan olmayan deri koltuk olan olmayan vs. Lütfen laf dalaşı yapmadan yardımcı olmaya çalışalım

Son düzenleme:

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle ŞAHSİ fikrim diye belirttim. Saygı göstermeniz gerekirken neden bu afra tavır ? sizin gibi bizde fikir beyan ediyoruz. arkadaş bunları okuyacak. sağa sola danışacak kararı verecek.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açalım nete anketini bakalım ne çok tutuluyomuş tutulmuyomuş öğrenelim.hiç sanayi görmemiş bilmemiş arkadaşlar bilmişlik taslamasın burda yardımcı olmaya çalışıyoruz.elegance elagance diyosunuz kaç çeşit elagance var motor seçeneğine göre parça fiyatları stokları ne ? bilmeden fiyat veriyosunuz.sunruf olan olmayan deri koltuk olan olmayan vs. Lütfen laf dalaşı yapmadan yardımcı olmaya çalışalım

sunroof konfor elemanıdır. Comfort modelinde editionda bile bulanabilir. Piyasadaki elegancelerin donanımları %99 aynıdır. Renk olarak tutulan renkler vardır. oyster gri, şimşek gri, gümüş gri en çok tutulanıdır. Ama araç ağır araç olduğu için siyahta çok güzel olmaktadır. ama benim gibi siyahı çok sevip çabuk kirlenmesi ve yazın çok güneş toplaması açısından seçilmez.
Ayrıca arkadaşta burda 1.6 motor seçeneği olan vectra c'yi sormuş. Zaten vetra c1 tek motor seçeneği var 1.6 benzinlide. bg farkı donanımdan donanıma değişmiyor. Parçalarıda doğal olarak aynıdır. Ben 2 parça boyalı değişensiz 2004 2005 model eleganceleri 25 26 arası bulmuştum. Ancak o ara Benim dayımın arabasıyla kaza yapmam sebebiyle alamamıştık comforta yönelmiştik. Yani vectra c elegance 25 26'ya rahatlıkla bulunabilir....
Bir kaç Araba ilanıda koyabilirim...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-degisensiz-ve-hatasiz-93961999/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-masrafsiz-sonursuz-full-fulll-95546983/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-pazarliksiz-94603531/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aba-sahibinden-tertemiz-lpg-li-92971490/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-bu-temizlikte-zor-88331821/detay
sadece birkaç örnek verdim...

Son düzenleme: