ACİLllll!! Baski balata volant

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bire bir aynı parçalar birde iki fiyat arasında 2 bin tl fark var. Şaka gibi serviste daha pahallıdır demek ki. 2 yıldır parça fiyatları uçtu resmen.
Duyduğuma göre serviste böyle bi işlemi 11 12 bin civarı tutarı varmış yalan doğru bilmiyorum tabi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Duyduğuma göre serviste böyle bi işlemi 11 12 bin civarı tutarı varmış yalan doğru bilmiyorum tabi
Emin ol aynı parçalar ile daha fazla tutardı ama 5100 lira filteler ve yağlar fiyata dahil olmadan yani sadece set fiyatı nedense bana biraz pahalı geldi...Geçen sene Luk seti Volan+Bilye(Rulman)dahil 2800 lira civarına almıştım 2012 model Astra J 1,3 dizel aracıma...Ama hayırlı olsun...Bu arada bir daha bu tip konuşmalar yapan ustalardan koşarak uzaklaş sakın arkana dahi bakma...

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Emin ol aynı parçalar ile daha fazla tutardı ama 5100 lira filteler ve yağlar fiyata dahil olmadan yani sadece set fiyatı nedense bana biraz pahalı geldi...Geçen sene Luk seti Volan+Bilye(Rulman)dahil 2800 lira civarına almıştım 2012 model Astra J 1,3 dizel aracıma...Ama hayırlı olsun...Bu arada bir daha bu tip konuşmalar yapan ustalardan koşarak uzaklaş sakın arkana dahi bakma...
Bana bu fiyat bile cok pahali geldi ama mecbur yaptrmak zorundaydm. Öyle yaptm zaten piyasada boş usta cok bi hafta gezdim öyle yaptrdm arabayı umarm başım ağrımaz bu konudan

• Beğen
Tepkiler: Cemil