Adriana Lima'm <3

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne zamandır aracımın resimlerini paylaşamıyordum buyrun dostlar 93 model 1.8 vectra'm aracımın sadece ön tamponu dışında değişeni yoktur 4 parça boyalıdır ayak üstü 3-5 resim çektim idare edin :) Maşallahınızı eksik etmeyin nolur :bir:

Henüz yeni aldık ufak ufak değişimler yapıyoruz :) ön kapı direk plastikleri kapı kolçak plastikleri ve dış dikiz aynalarını karbon kaplama yaptım.

Daha sonra orjinal Remus çiftli eksoz kafalığı montajı yapıldı

Tavan lambasını beyaz led ile değiştirip burdan kablo çekerek torpidonun altına sağ ve sol olmak üzere ledler döşedim herhangi bir kapı veya tavan lambası açıldığında ledler devreye girmekte

En önemlisi benim açımdan Müzik Tesisatı:

Ana ünite:pıoneer 7950usb
Ön kapı midbas:16cm Cadence.
Arka panzot midbas:16cm Jbl Gto series.
Forwell mono block amp.
M-Acoustic M4 stereo amp.
Pıoneer 1400w 400rms Champion series Bass.

Midbass kolonları mdf çerçeve sünger ve elyaflar ile beslenerek montaj yapılmıştır.(Tesisat dizaynını bizzat kendim yapmış bulunmaktayım aracın iç aksamda hiçbir görüntü değişikliği bozulmadan orjinal şekilde döşenmiştir.

Yeni olarak aldığım 1-2 aksesuar montajını yapmadım ilerleyen zamanlarda montajını yapınca resim eklerim kısmet olursa öğrenci olduğumdan kendi paramla yapıyorum bu yüzden kademe kademe ilerliyoruz bunada Şükür :)

Son düzenleme:

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşına göre temiz diri duran bi araç,sade ve hoş kazasız belasız :)

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah, yakın zamanda bende pedere almayı düşünüyorum 1,8 yada 2,0 vectra:) kazasız belasız binin inş.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız hoş ve sade olmuş ;) ileride bide çelıkjant taktınızmı aracınız kendını daha guzel gosterecektır ;) kazasız belasız kullanmanız dılegımle ;)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız hoş ve sade olmuş ;) ileride bide çelıkjant taktınızmı aracınız kendını daha guzel gosterecektır ;) kazasız belasız kullanmanız dılegımle ;)

teşekkür ederim sade makyajdan yanayım en azından bu tür araçlarda yapıcağım ufak tefek makyajlarla daha farklı bir vectra yapıcağıma inanıyorum jant araştırmasını yapıyorum 5 kollu beyaz jant düşüncem var ama halen bir model belirlemiş değilim :) şuan german style şeklinde geziyoruz

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim sade makyajdan yanayım en azından bu tür araçlarda yapıcağım ufak tefek makyajlarla daha farklı bir vectra yapıcağıma inanıyorum jant araştırmasını yapıyorum 5 kollu beyaz jant düşüncem var ama halen bir model belirlemiş değilim :) şuan german style şeklinde geziyoruz

en guzeli sadeliktir ya :) jant konusuna gelince bence bu tarz bi araca orjinal janti gibi disk veya kampanayi gostermeyecek sade cok kollu veya genis kollu jantlar guzel gider ;)