Akaryakit Zammi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar bugün sevindirici bir haber aldım. qpet şirketinin sahibi aksaray'da bir istansyon satın almış. şuan tadilatta. adamlar doğrudan dağıtımcı şirket olduğundan dolayı fiyatları aşağı çekmeyi planlıyorlarmış. inş söylenenler gibi olurda birazcık rahat ederiz.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar bugün sevindirici bir haber aldım. qpet şirketinin sahibi aksaray'da bir istansyon satın almış. şuan tadilatta. adamlar doğrudan dağıtımcı şirket olduğundan dolayı fiyatları aşağı çekmeyi planlıyorlarmış. inş söylenenler gibi olurda birazcık rahat ederiz.

yaklaşık 420km mesafe var aramızda, oraya gelip uygun fiyata depoyu fullesem diye düşünmüyor değilim :D bu zamlar düşünce yapmı bozdu artık:sulanma:

lpg kargo ile gönderilmio dimi :rakir:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir hafta boyunca tüm Türkiyede boykot olsa, kimse akaryakıt almasa ne olur acaba? Ama olmazki.... Toplu taşıma kullanmayı aşağılanma olarak gören bir zihniyete sahibiz.(Benim Mercedesim var kardeşim. Otobüse binmem)( Kimse alınmasın markayı olesine yazdım). Araçlarımızı kullanmayalım bakalım bir hafta, bu büyük akaryakıt firmaları hükümet devirmezse bende hiçbirşey bilmiyorum....

:bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir: