Akıllanmanın Vakti Geldi Sanırım..

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre çok çok geçmiş olsun..Birde chip yapıcaktık o gün arabaya..Yok olm sana chip mip..Git yanlamayı ören öle gel..

Çok geçmiş olsun..Sesini duyduğumda bile bu kadarını tahmin edememiştim..Bizim corsa camiasında bir laf gelişti..Şu corsalara verilen paranın son kuruşu bile helal olsun..Teşekkürler OPEL..

Saol abi..

Chip yapıcaktık..Hatta kazadan bi hafta önce yay almaya gidiyodum haftaya alırım diye gitmedim..Kısmet demekki olucağı varmış..Amacım yanlamak,gazlamak falan değildi abi 1-2-3-4 dedim baktım hızlanmışım yerlerde çiğ olunca sonuç bu..

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim büyük geçmiş olsun Allah korumuş gercekten,beterinden saklasın aracın daha iyisini daha güzelini yaparsın.Tekrar geçmiş olsun. :(

nihal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana ve arkadaşına bişey olmadığı için gerçekten çok şanslısınız. Geçmiş olsun..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlız araç kokpitinde gerçekten aracın sağlamlığı kendini belli ediyor. tekrar geçimiş olsun

Corsa1.7DTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş geçmiş olsun. bende forumu fazla karıştıran bi insan değilim. ancak öğrenebildim, bende seninle alışverişyapmaya çalışıyorum yaaa kusura bakma. geçmiş olsun. hayata yeniden sımsıkı sarılman için al sana bi neden.

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yemin ederim arabanın halini görünce tüylerim ürperdi.
Allaha şükürler olsunki o arabanın içinden sağ salim çıkabilmişsin.
Bence bi şükür namazı kılmalısın.
Geçmiş olsun