Akıllı tv de gitti..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
2 gün önce akıllı tv izleyebiliyorken yayında hiçbir kesinti olmadan bir anda kanal listesinde şipşak tv diye bir kanal çıktı. açtım kanal değişmiş gerçektende.
az önce aklıma geldi ve netten araştırıyım dedim, normal uydularda akıllı tv'nin yayını aylar önce gitmiş. dsmart'ta dediğim gibi yeni gitti.
Aydın doğan fırsatı değerlendirip bu arada kendi kanalını kurmuş şipşak tv diye, hiçbirşeye benzemiyor. zaten 55 ekran olan televizyonda birde yayını küçük gösteriyorlar, sanki 37 ekran tv izliyormuş gibi gözüküyor.. zaten ne zaman açsam yetenek videoları gösteriyor, akıllı'da karışık gidiyordu.
işin aslı tmsf akıllı tv'ye el koymuş. gitti güzelim kanal. boş zamanlarda güzel oluyordu:)

guofC.jpg

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydaaaa , bari star tv giibi biri satın alsada devam etse arada ızlıyoduk guzel oluyodu.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
tam isabet olmuş valla :D bıkmıştık artık izlemekten öööfffffffff neydi yaaa :)

2010 başlarında çok uyuz bir yayın akışı vardı, aynı videoları gösterip duruyorlardı, ama sonradan hatalarını kendileride farkettiler yayını düzeltmişlerdi. o dönemlerde çok sıkıcıydı ama son zamanlarda gayet iyiydi. geçen hafta bir akşam o kadar gülmüşüz ki ertesi gün alt komşu anneme neye gülüyodunuz diye sormuş :D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
tüm kanal listesini incelemiştim belki yeri değişmiştir diye ancak bulamamıştım. sanırım gözümden kaçmış.
az önce kardeşim bulmuş, dsmart'ta akıllı tv'yi 150.kanala taşımışlar:D
demekki sadece normal uydularda yayın gitmiş. belki frekans değişmiştir.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yalan söyleyim daha az önce izliyordum :) Sorun yok şimdilik.

Normal uydu kullanıyorum Kanal araması yapın frekans değiştiyse.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
bu kanal kapanırsa en çok kafe ve bar işletmecileri üzülür heralde. dev ekran plazma TV lerde izletecek yayın bulamazlar :)