allah acil şifalar versin cengiz çavik...

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz arkadasıma mesaj attım babanızın durumu nasıl diye bana bu cevabı verdi :

evet babam ameliyat oldu yaklasık 2 ay kadar önce ve hala hastanede yürüyemiyor,yemek yiyemiyor sondasız tuvaletini yapamıyor böyle yani uğraşıyoruz hergun hastanelerdeyız işimiz zor anlayacagınız

alalh sabır ve acil şifalar versin geçmiş olsun inşallah iyileşir.:(

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
allah acıll sıfalar versın cok zor bı durum ınsallah en kısa zamanda saglıgına kavuşur

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah şifa versin cengiz abi sizlerede kolaylıklar ve dayanma gücü versin inşallah

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar, eksik olmayın, maddi manevi cok zor bir süreç yaşıyoruz ALLAH kimseye tasıyamayacağı dert vermesin su asamada çapa artık bizim yapacak birşeyimiz kalmadı,fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi bulmalısın diyor,onlar da en erken 3 aya sıra veriyor o da yatısa uygun derlerse şimdi eve birtakım medikal cihazlar kiralayacağım,bunun dısında bir fizyoterapistle görüştüm gün aşırı eve gelip tedavisini yapacak bu hafta cıkaracaklardı ama az önce ameliyatı gerçekleştiren prof.bir müddet daha kalsın yutkunamama sebebini araştıralım,ve açılıp kapanmayan sağ gözü için gerekirse bir ameliyat yaptıralım demiş...son durum bu hepinize teşekkür ederim.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allahtan acil şifalar dilerim.Allah sabır versin. Hepimize sağlıklı günler dilerim.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun Cengiz abi.Allah inşallah en kısa zamanda şifasını verir amcamın.Sağlıktan başkası yalan.Hastaneye düşünce anlıyor insan.Tekrardan acil şifalar dilerim abi...