Amasya yolculuğu yakıt

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilker sağlam bi gaz ayarına götür derim aynı sorun bnmde başıma geldi herkes astra h larla 160 170 yakarken ben uzun yolda bile 200 210 krş yakıodum ostimde prins bayi war bn orda yaptırmıştım köye giderken ölçtüğümde 180 krş yakmıştı uzun yolda.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Sercan kardeşim , doğru söylüyorsun benim bir gazcı var , aracın beynindeki ecu yu , lpg beynine kopyalıyorlar fakat durum ortada daha iyi bir gaz ayarı yaptırmam lazım.

konjektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok yakmışsın, ben kurban bayramı dönüşü ankara çıkışında depoyu fulledim shell'den. Tam 103 km sonra yine bi shell istasyonunda tekrar fulledim 12 liralık LPG aldı. 100 km de 12 lira çok iyi geldi bana :)) LPG litre fiyatı ise 2.13 liraydı. Araç 2009 model 1.2 corsa D. Sonrada verdim gazı verdim gazı ..:))

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok yakmışsın, ben kurban bayramı dönüşü ankara çıkışında depoyu fulledim shell'den. Tam 103 km sonra yine bi shell istasyonunda tekrar fulledim 12 liralık LPG aldı. 100 km de 12 lira çok iyi geldi bana :)) LPG litre fiyatı ise 2.13 liraydı. Araç 2009 model 1.2 corsa D. Sonrada verdim gazı verdim gazı ..:))

Mutlu olmanıza sevindim ama yanlış bir yakıt ölçme tarzı , mevcut istasyonlardaki gaz basıncı aynı olmaz , hatta aynı istasyondaki gaz basınçları her an değişir , araç gazdan benzine dıttt die geçtikden sonra , depoyu fulleyip , yine dıtt diye ötene kadar yaptığın yol ve harcağığın gaz sana gerçek yakıtı verir.