Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada Tuğbamın tayini Trabzon Yomra ya çıktı, Trabzon merkeze çok yakınmış ben de Trabzon merkezde çalışıcam. Yaklaşık bi 15-20 güne geçmiş oluruz oraya..
Pazartesi İstanbul dayım, haftaiçinde bi iftar yapalım mutlaka..

trabzon merkeze 7 km detay istersen beni ara hava alanına 3 km

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun fatih

Allah razı olsun..

Abicim Hakkınızda hayırlısı olsun,keşke burda kalabilseniz ama...Gitmeden muhakkak görüşelim yoksa darılırım bak :)

Görüşelim diyorum işte, haftaiçi bi iftar..

trabzon merkeze 7 km detay istersen beni ara hava alanına 3 km

Evet deniz, yakın diye tercih etti zaten, ben de trabzon merkez de olucam. Görüştüğümüz de konuşuruz..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lada demeyin oğlum astradan önce samara vardı bizde katır gibi arabadır. Ağır ladacıyım ben :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih abi hayırlı olsun trabzon merkez çok güzeldir 5 sene kaldım evi merkezde tutarsan tanjantın üst tarafları iyidir eğer farketmez dersen beşirli en güzel yerlerindendir ;) bu arada eğer bi yardım gerekirse çok sevdiğim kardeşimden öte bi arkadaşım var trabzon merkezde her türlü yardımcı olur sana orda.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih abi hayırlı olsun trabzon merkez çok güzeldir 5 sene kaldım evi merkezde tutarsan tanjantın üst tarafları iyidir eğer farketmez dersen beşirli en güzel yerlerindendir ;) bu arada eğer bi yardım gerekirse çok sevdiğim kardeşimden öte bi arkadaşım var trabzon merkezde her türlü yardımcı olur sana orda.

Sağol kardeşim Allah razı olsun. Olurda gerekirse rahatsız ederim..