Ankara da çıkmacı bulmak !

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yıldız sanayi sitesi nerede acep .. bir google lamak lazım geliyor sanırım. vay be dibimizde vaha varmış arkadaş.

gimat yolu istanbul yol ile kesişiyor ya, ama gimattan istanbul yoluna dönmeyip ostime devam ediyorsun. ilerde 3 ışık sonra mı ne ostime dönen büyük kavşağa geliyorsun, hatta sola dönmek için 100 saniye falan bekliyosun ışıklarda. ilerliyosun sağında aselsan falan var. ilerliyosun sarı renk büyük I profillerden oluşan bi anıt mı ne var göbekte ordan sağa dönersen ostim merkez, sola dönersen sol taraf yıldız sanayi sitesi. zaten yazar kocaman.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gimat yolu istanbul yol ile kesişiyor ya, ama gimattan istanbul yoluna dönmeyip ostime devam ediyorsun. ilerde 3 ışık sonra mı ne ostime dönen büyük kavşağa geliyorsun, hatta sola dönmek için 100 saniye falan bekliyosun ışıklarda. ilerliyosun sağında aselsan falan var. ilerliyosun sarı renk büyük I profillerden oluşan bi anıt mı ne var göbekte ordan sağa dönersen ostim merkez, sola dönersen sol taraf yıldız sanayi sitesi. zaten yazar kocaman.

budur yav.. ilk iş sana bir j pump bakacağım :).. ha bir de oto güven e gidecekmişiz hayırlısı artık.. ben bu çıkmacılarda bir çıkma f430 bulmayı umut ediyorum.

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ostim yıldız sanayi sitesi yani cıkmacıların oldugu yer gimat yakın atisanın arkası diyelim opel parçası arıyor iseniz tek bulabilceginiz yok yok orda OTO GÜVEN opelci var ikici sırada en sonda buyukce tabelası var export parça magzası var üst katta cıkıyosunuz ama isderseniz cıkmalarıda var fiyatlar cok uygun servisin 1900ytl dedigi orjinal parcayı sıfırını ordan 450ytl aldım bire bir kodu v.s herşeyi üretildigi yere kadar aynı servisler cok para isdiyo parca olarak oralardan almanızı tavsiye ederim.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ordaki oto güven baya büyük biyer aradığını orda bulamazsan başkada bi yerde de bulamazsın :D

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EVET GÜVENDE YOK YOK AYRICA DEDİGİM GİBİ EXPORT YERLERİ VAR SIFIR Parçalar var adamlarda ilkdefa gördüm şaşırdım.acıkcası

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yakınlarda bir uğrayayım yav.. peki sadece orjinal parçalar mı var orada bir spoiler vay efendim bir mercekli far takımı falan oluyor mu ?

warmth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş çıkma parçayı ankarada en rahat ostimdeki yıldız sanayi sitesinde bulursun bir yer daha var orada hurdacılar sitesi yeri ostime yakın karşıyaka mezarlığının ilerisinde yalnız yıldız sanayi sitesi otomobil parçası bakımından bulunmaz yer

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara/ şaşmaz sanaii - - çokkaş oto... ben böle biyer biliyorum..

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yineleyeyim ki ;

buralarda mercekli far takımı veya ledli stop yada ne bileyim bir body kit vay efendim bir spoiler(havayı spoil ediyor sanırım) bulabilir miyim ?