ankara da yılın ilk buluşması 02.01.2010

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-HK
2-westi555
3-adves
4-06volkan38
5-Deniz İçgüdel
6-Senator

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim katılımım 29 ocak gibi belli olacak güzel arkadaşlarım.. :) hüseyin abim seni çok özledim.. kahraman sinemada şımarıklık yapana çıkışta elma şekeri yok.. :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
of ya birazcık sakin olalım :) kahraman kardeşim sende geliyorsun öyle mızıkcılık yapma ama.. lütfen adını ekle senin orda alınacağın birşey yok dimi!!... :)

bende umarım gelebilirim çok istedim 2 film de uyar hertürlü pozitif durumdayım :)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
":) Kahraman çocuğum uyum dan sıfır aldınnn hadi hadii alınma ve opelim ankaraya uyum sağla bakim himen;)

1-HK
2-westi555
3-adves
4-06volkan38
5-Deniz İçgüdel
6-Senator
7-NEO
8-kadir
9-ceza olarak sona düştün kahraman:) khrmn.bişe bişee;)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fati yaa farların bek güzelmişş :D

hojam lütfen sevda hojam bu seferki sinema geçenküne dönmesin adam kocamandı beni dövücekti yaa :(

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu dağıtılmasın derken? Ben anlamıyorum ya bu işlerden. Konu dağılınca ne oluyor? Konu dağıtılmadan farklı fikirler çıkabilir mi? Madem oylama yapılacak, bizim yazdığımız öneriler mi gereksiz? O öneri mi konuyu dağıttı? Öneri olmadan, açılan konuya sadece "Evet" veya "Hayır" diye mi cevap vermemiz gerekiyor? Ya ben ne kadar kötü, fesat bir adammışım... Vay be(!)

Alınganlık yapmana gerek yok Kahraman, senkronize olduğumuz sürece hepimiz herşeyi yazabiliriz elbette, fikirlerini tabii ki söylersin.
bu buluşmalar yıllardır yapılıyor , heyecanını da anlıyorum ama bu kadar tez canlı olmana gerek yok.

Konu biraz olgunlaşsın listemiz oluşsun çoğunluk ne istiyorsa o şekilde uygun bir çözüm herzaman olduğu gibi yine buluruz zaten.