Ankara Reis Opel Rezilliği.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara Reis Opel Rezilliği.

ankarada opak iyidir servis konusunda

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Yine Reis yine Reis yine Reis... Aracı teslim alırken bi motor kaputunu açık baksaydınız, bazen 50cmlik boru unutuyorlar içeride, sonra o boru seyir halinde fanın içine giriyor, aracın yanıyor falan filan !
Opel Türkiye , Almanya GM... Bana hiç yardımcı olmadılar, size oldular ise şanslısınız...

Ha bu arada dikkatli olun, karalama kampanyası yapıyorsunuz diye avukatlarını da salarlar üzerinize, yapmadıkları şey değil !!

oooo hocam size çektirmişler anlaşılan... Allahlarından bulsunlar

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

almanya fılan hıkaye yazdıgım tum maıllerı opel turkıyeye yonlendırmekten baska bırsey yapmadılar . baskı balatam yandı once 4000 km oldugu ıcın garantıden degısıcektı sonra ıptal ettıler falan fılan (opel turkıye aradıgımda ordakı bayan ıstanbul trafıgı balata yanması normal dur kalk demişti ). basınıza gelen olayı cok ıyı anlıyorum sıfır arac alıp bu sorunların olması  ve sıze gosterılen tavırları anca başına benzeri gelen anlar çok geçmiş olsun .

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
almanya fılan hıkaye yazdıgım tum maıllerı opel turkıyeye yonlendırmekten baska bırsey yapmadılar . baskı balatam yandı once 4000 km oldugu ıcın garantıden degısıcektı sonra ıptal ettıler falan fılan (opel turkıye aradıgımda ordakı bayan ıstanbul trafıgı balata yanması normal dur kalk demişti ). basınıza gelen olayı cok ıyı anlıyorum sıfır arac alıp bu sorunların olması  ve sıze gosterılen tavırları anca başına benzeri gelen anlar çok geçmiş olsun .

İthal edilen araçlarda Türkiye şartlarına uygun değil diyebilirler ancak Türkiye dağıtıcısından, distribütörden, yetkili bayisinden aldığınız araç için bunu kesinlikle söyleyemezler. Aslında adam gibi bir avukat kök söktürür.

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara'da en uygun fiyatı reis veriyor ama servis konusunda tam bir rezalet. Arabayı servise indirirken önünü sürterek indiriyorlar. 1 metrelik mesafede gozumun önünde pati çekiyordu terbiyesiz eleman

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Antalya gunlastan son derece memnunum ben.. Hayatimda hic bi servisten memnun olmadigim kadar :)

- bmw de bile bana bu kadar ilgi gostermiyorlar :)

- antalyalilara gunlasi tavsiye ederim, kemer yolundaki gunlasi..

- hepsi kotu deil, gecmis olsun..
Umarim sizde benim gibi iyi bi servis bulursunuz..

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
Antalya gunlastan son derece memnunum ben.. Hayatimda hic bi servisten memnun olmadigim kadar :)

- bmw de bile bana bu kadar ilgi gostermiyorlar :)

- antalyalilara gunlasi tavsiye ederim, kemer yolundaki gunlasi..

- hepsi kotu deil, gecmis olsun..
Umarim sizde benim gibi iyi bi servis bulursunuz..

napsak usta, servise sizin oralara mı gelsek, lakin bizim burada al birini vur ötekisine, yol için vereceğimiz bir depo mazot parası, hiç olmazsa içimiz rahat eder ,

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ankara Reis Opel Rezilliği.

ouzhn06 link' Alıntı:
Yapsınlar hocam. Karalama değil bu bilgi paylaşımı. Arabann diskler değiscek diye gittim yan sanayi dediler:)) arabanin sag on hoporlorunu saglam verdim patlak aldim:) opala gittim tertemiz hepsini halledip verdiler 2 saatte. Bir daha tobe ettim reise gidersem diye. Ilgi yok servis yok hcbisey yok. Opal gozumde bin kat daha buyudu:)

Valla benim de servisle bir kez işim olmuştu, Opal'a gitmiştim. Gayet memnun ayrılmıştım  bravoo
O zaman neymiş Reis'ten uzak duruyormuşuz.

Geçmiş olsun arkadaşım..

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
Arkadaşlar kendime Astra j aldım. malesef reis otodan alma gafletinde bulundum. aracı temizlememişler bile. üstü başı toz içindeydi neyse çok sorun değil.

1 hafta sonra kankam için almaya gittik. oda astra sedan dizel almaya karar verdi. neyse aracı almaya gittiğimizde sileceklerin ordaki camın birleştiği yerdeki plastiğin çizik olduğunu gördük ve söyledik neyse değiştirdiler. arkasından aracı aldık yola çıktık 2-3 dakika içinde radyo sistemi kapandı bi daha açtık kapandı cd koyduk kapandı falan filan. ertesi gün aracı götürdüğümüzde aaaa sorunmu varmışş ne varki?? siz radyo kullanmayı bilmiyorsunuz falan. ayarlarını yanlış yapmışsınızdır yanlış tuşlara basmışsınızdır...falan filan tabii insan bunları duyunca çıldırıyor. sanki karşılarında çocuk var. neyse radyoyu denemek için aracı alalım dedi, usta geldi marşa bastı aracı götürdü. hani aracı bize satarken bu turbolu araba marşı çalıştırdıktan sonra 1 dk bekliceksiniz lafları.. bize ne anlatıyolar kendileri ne yapıyolar. neyse usta geldi radyoyu söktük yazılım güncellenecek 1hafta sonra gelir. eyvallah dedik 1 hafta sonra geldi takıldı. radyoyu çalıştırdık 3 dk sonra aynı arıza ama bu sefer arızayı kabul etmediler ve bize servis fişi vermediler. arkadaş hemen opel müşteri hizmetlerini aradı şikayet etti sağolsun oradaki bayan çok yardımcı oldu. anlayacağınız aracı satarken x bey sattıktan sonra ne oldu hayırdır?? opel almanya dahil şikayetten sonra reis oto sesini çıkaramadı arızalı parça bu hafta teslim edilecek.(ama parçanın gelmesi yine bizim sayemizde oldu reis hiç bir halt yapmadı) inşallah çalışır. konuyu uzatmamak için bazı olaylarıda atladım. arkadaşım sinirden polise arabamı gasp ettiler diye polise bile gitti. siz siz olun opel reis ten uzak durun... biz öyle yapacağız. saygılar.

Bende aracımı Reisten aldım teslimat çok iyiydi ama çok pintiler !!! Aracı 2 saat bekledim ama geldiğinde tertemizdi. Bi eleman aracın tüm özelliklerini deneyerek anlattı. Ayrıca Motoruda ayrıntılı anlattılar. Belkide direk il dışına gideceğim içinmi ilgilendiler okadar anlamadım.

Ama depoyu doldurun bari dedim şu petrolünüzde olmaz dediler bari bi tane kauçuk paspas istedim veremiyoruz dediler.
Biz 50.000 saydık adamlara onlar 50 tl lik paspasın hesabını yaptılar inananmadım yuh dedim !!!  çekiççç

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

drcoach link' Alıntı:
Ha bu arada dikkatli olun, karalama kampanyası yapıyorsunuz diye avukatlarını da salarlar üzerinize, yapmadıkları şey değil !!

"Avukatlarını da salarlar" çok ama çok çirkin bir tabir. Üzerinize salıncak şey vahşi bir hayvan olabilir ancak, değil mi? Varsa bir yaranız meslek karalayarak ve hakaret ederek gidermeye çalışmayın. Zira yakışık almıyor.