Ankara Trafik

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu başka bir konuda daha yazmıştım benide sırf farlar beyaz xenonlu diye durdurdu polisler boşa al gaza bas egzozda birşey bulamayınca arabanın etrafını dolandılar durdular.

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni emniyet müdürü trafik kökenliymiş o sebeple bu aralar dikkat etmekte fayda var, zaten heryerde kameralar,radarlar falan.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Balgat-Türkocağı caddesinde oturuyorum. Bahçelievler 7.caddeden, Çankaya'ya giden en uygun yol ve malum ana yol olduğu için, Bahçeli'den çıkan gençler(geceleri sarhoşta olabiliyorlar) bu yolda resmen uçuyorlar. Yol üstündeki kavşaklarda ne kazalar oluyor. Çoğuda afedersiniz zengin p..i, diğer zavallı adamlar ne hallere düşüyor. Birgün bana böyle bir şey olursa, suçta onda olursa vururum kafasına kafasına. Gözünün yaşına bakmam genç menç diyipte. Arabalarına bi sürü püsürük takmışlar. Çıkardıkları sesi bir görün. Gecenin bi saatinde milletin kafası atıyor doğal olarak benimde. Gecenin bi saati bunların arkasından artık neler söylediğimiz bir düşünün derim. Ben bu modifiyeli denen arabaları çeviren polisin sonuna kadar arkasındayım. Tamam herkes istediğini yapabilir, özgür ama özgürlük milleti rahatsız etmeyen özgürlüktür. Müzik sistemi yapmışsın arabana, neden gümleye gümleye gidiyorsun şehrin içinde? Zaten şehrin gürültüsü yetiyor. Bu şekilde kafanı dağıtıyorsan, sen böyle seviyorsan, milleti rahatsız etmeyeceksin kardeşim. Git dağın başına orada yap ne yapıyorsan.. Kusura bakmayın arkadaşlar biraz uzattım ama bu dallamalara çok takıyorum ben. Bu arada zaten gümleye gümleye giden motosikletlerin, arabaların, kafa patlatan egzoz sesi çıkaran arabaların hepsinin plakasını alıp, polise bir bir veriyorum. Dediğim gibi bu polisin sonuna kadar arkasındayım. Kim ne derse desin bana...

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iyide filmle ne alakası var prde serbet film yasak yani perdeyi çekip istedini yap bumu serbest

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 hafta önce benimde filimleri söktürdüler ama ceza yazmadılar , benle beraber 1 kişiyi daha durdrudu o itiraz edince kızılayın göbeğinde adamın arabasını bağladılar , dondum kaldım :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yok artık daha neler kardeşim burası ingilteremi yaw orada admın arabasını bağla 1 - 2 aylık geliriyle alır bi araba daha burda adam çalışmış 10 yıl bi araba almış onuda çelik jantlı diye alısanız elinden neler yapar siz düşünün...
Satırlar iyi okunmuyor galiba. İngiltere'de araçların çelik/alaşım jant takması yasak diye yazmadım. Orjinal olmayan jant kullanmak yasakmış diye yazdım. Ülkemizde araç aldığımız zaman hemen lastikçiye gidilir, göze güzel gelen jant ve lastikler alınıp araca takılır. Kimse başka bir araştırma yapmaz. İngiltere'de saç jantlı yeni araç alındığı zaman satıcıya aracıma alaşım/çelik jant istiyorum dediğiniz zaman fabrikasyon olan çelik/alaşım jantlar ekstra ücret karşılığı (ama biraz pahalıymış) araca takılıyormuş. (orta halli maaşla çalışan bir kişi 1-2 aylık geliriyle ancak 3-4 ncü el dökük araç alabiliyormuş). Hiç korkma devlet adam gibi devlet olsa elinden arabası devlet kanalıyla alınan bir kişi hiç bir halt edemez. Biz o günleri yaşadık. Bir çoğunuz yaş itibariyle hatırlamazsınız ama Kıbrıs çıkartmasında ve ihtilal zamanında araçlarımıza sefer görev emri çıkartıldı, Körfez savaşı ve Irak savaşı zamanında da 4*4 araçlar için kayıt işlemleri yapılmadı mı? Hiç kimsenin gıkı bile çıkmadı. Kimse devletten daha güçlü değildir. Dediğim gibi yeterki devlet adam gibi yönetilsin.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben Balgat-Türkocağı caddesinde oturuyorum. Bahçelievler 7.caddeden, Çankaya'ya giden en uygun yol ve malum ana yol olduğu için, Bahçeli'den çıkan gençler(geceleri sarhoşta olabiliyorlar) bu yolda resmen uçuyorlar. Yol üstündeki kavşaklarda ne kazalar oluyor. Çoğuda afedersiniz zengin p..i, diğer zavallı adamlar ne hallere düşüyor. Birgün bana böyle bir şey olursa, suçta onda olursa vururum kafasına kafasına. Gözünün yaşına bakmam genç menç diyipte. Arabalarına bi sürü püsürük takmışlar. Çıkardıkları sesi bir görün. Gecenin bi saatinde milletin kafası atıyor doğal olarak benimde. Gecenin bi saati bunların arkasından artık neler söylediğimiz bir düşünün derim. Ben bu modifiyeli denen arabaları çeviren polisin sonuna kadar arkasındayım. Tamam herkes istediğini yapabilir, özgür ama özgürlük milleti rahatsız etmeyen özgürlüktür. Müzik sistemi yapmışsın arabana, neden gümleye gümleye gidiyorsun şehrin içinde? Zaten şehrin gürültüsü yetiyor. Bu şekilde kafanı dağıtıyorsan, sen böyle seviyorsan, milleti rahatsız etmeyeceksin kardeşim. Git dağın başına orada yap ne yapıyorsan.. Kusura bakmayın arkadaşlar biraz uzattım ama bu dallamalara çok takıyorum ben. Bu arada zaten gümleye gümleye giden motosikletlerin, arabaların, kafa patlatan egzoz sesi çıkaran arabaların hepsinin plakasını alıp, polise bir bir veriyorum. Dediğim gibi bu polisin sonuna kadar arkasındayım. Kim ne derse desin bana...
Burak bizim demokrasiden anladığımız "benden başkası beni ilgilendirmez" şeklinde. Yasak veya sakıncalı olan işlere bulaşanlar için; Benim hoşuma gidiyor sanane kardeşim, benim malım sen karışamazsın, sana dert mi, kim ne karışır, polis de kimmiş, kaç paralık adamlar, hamili kart yakınımdır gibi fikirlerle yaşayanlar gün gelir hayattan çok acı ders alırlar ama iş işten geçer. Canını yaktıkları, üzdükleri, zarar verdikleri kişilerden aldıkları beddualar, bir nevi yedikleri kul hakları gün gelir ya kendilerinin ya da yakınlarının yakalarına yapışır. Ben ilahi adalete çok çok inanan bir kişiyim.

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen hafta uygunsuz araç kullanmaktan dolayi tarik cezasi geldi ama ne o mevkide bulundum nede uygunsuz araç kullandim
gecen hafta trafik mahkemesine itirazda bulundum bugun gelen kararda trafik cezasinin iptali istenmiş .:)

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

:tesk::tesk::tesk: Olması gereken bu değilmi

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok haklısınız ama ben bıraz esnek davranıp soyle dıyorum, bir ferrari nin veya bir spor arabanın egzoz sesı guzeldır. ama ben 1.6 arabalara egzoz takıp bagırtanlara çok takıyorum. araba ne spor araba, nede performanslı, nede motoru buyuk hacımlı. yanı bomboş bir bagırtı.

ayrıca motosiklet konusuna da katılmıyorum. motosiklet suruculerı kendılerını bellı etmek ıcın ses cıkartmak zorundalar. yoksa hangımız sağa sola gırerken motosiklet varmıdır , aynanın kor noktasında kalmışmıdır dıye bakıyoruz? ama sesli bir motoru farketmemek elde değil. inanın bende egzoz lu motor kullandım hem artçı olarak hemde kendım kullanarak seyahatler ettım şehiriçi-dışı. bi sure sonra egzoz gerçekten keyıfsız ama olması lazım. bide bu açıdan bakın.