Ankara´ya Avrupa ödülü

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Ankarada eskiden çok dikkatimi çekmişti. Işıkta bekliyorsunuz kırmızı yanıyor sağa döneceksiniz adam arkanızdan yürü diye korna çalıp selektör yapıyor, sürekli her ışıkta böyle. Lan kırmızı yanıyor, nereye yürüyeyim :) var mı hala bu olay ?

ankarada bu alışkalık halinde.millet biraz zor vaz geçer bu alışkanlıktan.

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
:) valla anlamadım bende geçsen bir dert geçmesen bir dert
gecsen polisten ceza yiyosun,gecmezsen arkadakinden kufur :D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'ya bir sürü ödül veriliyor ama bence Ankara'da belediyecilik anlamında yapılan uygulamalar ödülleri hak etmiyor. Ankara'nın Avrupa ödülü aldığı yerde Eskişehir'in Kainat ödülü falan alması lazım sanırım...

Eskişehir şehir mi yaa Ankara nın ulusu kadar bile olmayan merkezi var oraya bişeyler yapmış belediye başkanı övünüpte duruyo 71 evlerden otobüsle şehirin içine giremiyosunuz Eskişehir devlet hastanesinde inip tranway a binmeniz lazım ayrıca otobüsleri Ankara nın otobüsleri yanında döküntü köprübaşı falan gibi şehrin merkezinden 1-2 km dışarı çıktığınız zaman her taraf döküntü toz çamur içinde yol yok adam akıllı daha neler neler

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Eskişehir şehir mi yaa Ankara nın ulusu kadar bile olmayan merkezi var oraya bişeyler yapmış belediye başkanı övünüpte duruyo 71 evlerden otobüsle şehirin içine giremiyosunuz Eskişehir devlet hastanesinde inip tranway a binmeniz lazım ayrıca otobüsleri Ankara nın otobüsleri yanında döküntü köprübaşı falan gibi şehrin merkezinden 1-2 km dışarı çıktığınız zaman her taraf döküntü toz çamur içinde yol yok adam akıllı daha neler neler
Belediyelerin aldığı paraları da kıyaslarsan eğer bence imkanlarına göre Eskişehir in şehircilikte katettiği yolla şimdi Ankara nın uzay başkenti olması lazımdı...

Deniz İçgüdel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara'ya bir sürü ödül veriliyor ama bence ankara'da belediyecilik anlamında yapılan uygulamalar ödülleri hak etmiyor. Ankara'nın avrupa ödülü aldığı yerde eskişehir'in kainat ödülü falan alması lazım sanırım...
+1000

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tez konusu yapılabilir!

Aynen abi. Hayatımda ilk kez Şubat-Mart ayları arasında Ankara'ya geldim arabayla o nedir öyle taksiciler,Minibüs şöförleri falan tam Ök.z . Hemen babam dedi bulaşma bunlara ezer geçerler falan diye. Sonra anladım ki İstanbul'daki Şöförler baya insaflıymış. Ama ahdım vardı yaptığı harekete çok kötü karşılık verdim şerit kavgasında :D

Bununla birlikte Ankara trafiğinde hakikaten değişik birşeyler var İstanbul plakalı araçların Ankara' ya geldiklerinde daha fazla afalladıklarını görüyorum.
Ankara' da seyrederken yalnızca önünüzdeki trafikle ilgilenseniz belki yeterli olabilir ama İstanbul' da önünüzden çok arkanızdaki trafikle ilgilenmeniz gerekiyor bence. Her yerden bir araba çıkabiliyor İstanbul' da ben oraya gelince paranoyaklaşmaya başlıyorum hele maslak levent arası tam kabus gelmişti bana.

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence çatır çatır hakediyor tebrik etmek lazım köprülü kavşaklarıyla,doğalgazlı(Hatta son zamanlarda hemde klimalı)otobüsleriyle,ben çok beğeniyorum 10 numara bir metromuz var kısacası metrosuyla,Yeşil alanlarıyla,aile yaşam merkezleriyle vs.vs. sayamadığım bir sürü güzellik var bence bu artılarıyla ödülü hak ediyor tabiki (-) yönleride mevcut
eryamana yıllardır yapılamayan metromu???? yada aksam altıda trafıkten yurumeyen koprulu kavsaklarmı??? devam ankara bıze hersey mustahak

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belediyelerin aldığı paraları da kıyaslarsan eğer bence imkanlarına göre Eskişehir in şehircilikte katettiği yolla şimdi Ankara nın uzay başkenti olması lazımdı...

zaten Eskişehirle arasında Dünya ile ay arasında fark kadar bir fark var

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eryamana yıllardır yapılamayan metromu???? yada aksam altıda trafıkten yurumeyen koprulu kavsaklarmı??? devam ankara bıze hersey mustahak

metro konusunda bişey demiyorum metroya yapacağı yatırımları başka taraflara çekmeseydi şuan bitmişti bu arada akşam altıda yürümeyen köprülü kavşaklardan bahsediyosunda yürümese benim kızılaydan eryamana İstanbul daki gibi 2-3 saate gitmem gerekirdi eğer o trafikte kızılayın göbeğinden eryamana 25dk ya gidebiliyorsam(şayet yolda kaza falan yoksa) gayet başarılı demektir.O köprülü kavşaklar olmasaydıda ben görseydim ankaranın halini