Ankarada corsa icin cam citasi nerede bulurum?

kerem84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar...

insallah konuyu dogru yere acmisimdir forumdaki ikinci mesajımı yazıyorum mutluyum gururluyum :p

siyah 2009 corsa sahibiyim araca cam citasi taktirmak istiyorum cok bu islerden anlamıyorum ama goruntu olarak hosuma gidiyor biraz araştırdım internette corsa d icin cam citasi satan bazı siteler gordum bunlardan birinden alıp taktırmammı gerekiyor yoksa nikelaj yapan bi yerdemi bunu plakalarla birlikte halletmem daha dogru olur biri beni yonlendirirse cok sevinirim (nikelaj olayınıda bilmiyorum tavsiye ediyormusunuz zaten asil merak ettigimde nikelaj olayının farkı nedir kullanilabilirmi vs)

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu nası soru ?? ... güzel durup durmayacağını falan mı soruyorsun ben tam olarak anlamadım...
cam çıtalarını oto sanayide aksesuarcılarda bulursun, internetten alıp kendin de takabilirsin.. basit yapışkan parçalar sonuçta...

kerem84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayideki nikelaj ile hazır satılan cam cıtaları arasındaki farkı ogrenmek istemistim aslında herneyse bi fark yok heralde

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptırmana gerek yok , bursada bir firma bunları üretiyor ben taktırdım gayette hoş durdu yanlış hatırlamıyorsam 40 ytl di 4 tane çıta , yedek parcacılarda rahatlıkla bulabilirsin

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırdım kapı kolları ile beraber 70 ytl ye garantilii

bekir06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bi gün şaşmaza git derim.bolca aksesuarcı bulursun orda.

kerem84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkür ederim opisten 80ytlye cam cıtalarını aldım şaşmazda sormadıgmız yer kalmadı kapı kolları içinde 80 istiyorlar baska yerdede bulamadım açıkçası