Ankara'da Opel ustası

Eydoc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 2006 Astra H HB 1.6 TW Enjoy Easytronic aracım var.
Aracı 2015 te abimden aldım. Üçüncü sahibiyim. Abim vermeden önce Niğdede serviste Navimex multimedya sistemi taktırdı. Klasik radyom yok yani anlayacağınız.
Benim en büyük sorunum korna çalmaması. Aslında kafasına göre bazen çalıp bazen çalmaması. Kış aylarında problem olmuyor ama geçen yaz da benzer problemi yaşamıştım. Arada kendine geliyordu. Bu yaz hepten gitti. Korna napsam çalışmıyor.
Geçenlerde pek nadir kullandığım radyoyu da açınca direksiyon döndükçe radyo kanallarının değişip durduğunu fark ettim. Sorun anladığım kadarıyla CIM da.
Forumda tarif edilen bazı yöntemleri uyguladım. Direksiyon arkasındaki kırmızı jakı söküp takmak gibi. Ama değişen bişey olmadı.
Radyo kısmı çıkıp yerine navi takılan aracımda saat ayarını ve ekran parlaklığını da ayarlayamıyorum.
Bana Ankarada bu işlerden anlayan CIM problemini adam akıllı düzeltip araca iyi bir format atabilecek navigasyonla uyumlu gücellemeleri yükleyebilecek saatini tarihin ekran parlaklığını ayarlayabilecek dürüst bir usta lazım. Oyle bi kelepçe atıp 500 tl istemeyen bi usta aradığım. Yönlendirebileceğiniz bir yer var mı?

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
opel garaj. forum sponsoru. reklamını sitede görürsünüz zaten.