Antalya...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iş durumu var benim ama daha kesinleşmedi. haber gelecek duruma göre hareket edeceğim artık. lara dediğiniz kısım sanırım havaalanı tarafı değil mi? iş netleşmeye başlayınca hasan abi ve çağrı size özelden yazarım o zaman. bu arada evet aksaraylıyım.

dedeman hotel ve sonrası lara diyeyim sana en basit sahil kısmı otellere kadar olan bölge havalimanına 10 km mesafesi var havaalanı bölgesi çalkaya - altıntaş (AKSU) geçer

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bahadır,, abi sen gel gel. herşeyi hallederiz. bende istanbuldan 3 sene önce kurtuldum mutlu ve mesudum antalyada... :))))

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
antalya yazın son demlerni yaşıyor.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu görünce tuhaf oldum 2 sene önce benimde yerleşme durumum vardı hayal oldu yalan oldu Antalya bana göre İzmir'den sonra en güzide illerimiz arasındadır halen oralı olmamama rağmen her yerinde anım hatıram çoktur umarım bir gün yolum düşerde o güzellikleri yeniden yaşarım.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısmet olursa pazartesi günü antalya'ya olacağım. 15:00 gibi bir görüşmem var. müsait olan varsa ve zaman uygun olursa görüşme ayarlayabiliriz :)

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicigim tokinin sitesine girip bir bak kepez de toki 2. etap konutlarından satıyo. işine gelirse git gör al derim kira ödüycegine ev sahibi olursun.
onun dısında calişcagin yere yakın yerlere bak derim. lara falan adami bozar acikcasi biz denize yakın bir kısmında ev sorduk apartman dairesi. adam saymaya bi başladi 6+1 falan bilmem kaç metre kare jakuzi cart curt 1 trilyoncuk istiyomus :d

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısmet olursa pazartesi günü antalya'ya olacağım. 15:00 gibi bir görüşmem var. müsait olan varsa ve zaman uygun olursa görüşme ayarlayabiliriz :)

antalya antalya duy sesimiziiiii!!!

bir aksilik çıkmazsa ibrahim kardeşim ile birlikte geleceğiz. pazartesi günü öğlen antalya'da olmak plan dahilinde. akşam üzeri 16:00'dan sonra müsait olacağız muhtemelen...

kim kırmızı ışık faciası yaşamak ister? :kop:

enfer bu gelişim antalya'ya yerleşmek için değil malesef. sadece bir görüşmem var o kadar. ama ilgin için teşekkür ederim yine de. antalya'ya yerleşme işi hala beklemede ama. bir gün gerçekleşecek olursa önerilerini gözönünde bulunduracağım.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antalya antalya duy sesimiziiiii!!!

bir aksilik çıkmazsa ibrahim kardeşim ile birlikte geleceğiz. pazartesi günü öğlen antalya'da olmak plan dahilinde. akşam üzeri 16:00'dan sonra müsait olacağız muhtemelen...

kim kırmızı ışık faciası yaşamak ister? :kop:

enfer bu gelişim antalya'ya yerleşmek için değil malesef. sadece bir görüşmem var o kadar. ama ilgin için teşekkür ederim yine de. antalya'ya yerleşme işi hala beklemede ama. bir gün gerçekleşecek olursa önerilerini gözönünde bulunduracağım.

kırmızı ışık faciasımı iyki bende geliyorum kaçırmak istemem böyle bir eğlenceyi...:D