Anten dibinden su alır mı?

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
n11 den yeni conta satın aldım h kasa içindi benimki. biraz yağladım üstten oturttum. güzel oldu sorun çıkarmadı.

• Beğen
Tepkiler: garbis

can.yanbaz

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
n11 den yeni conta satın aldım h kasa içindi benimki. biraz yağladım üstten oturttum. güzel oldu sorun çıkarmadı.

contaf52c2a26a7671efa.jpg

conta bu mu hocam?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Contayı değiştirmek için tavan döşemesinin sökülmesi mi gerekiyor?
sedan mı hb mi bu önemli hbse bagaj kısmında cırt cırtlı olması gerekir fitili ayırınca cirt crttan kurtarıp öyle sökülür ama sedansa camdan dolayı tavanı sökmek gerekiyor

can.yanbaz

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Benim aracım hb
sedan mı hb mi bu önemli hbse bagaj kısmında cırt cırtlı olması gerekir fitili ayırınca cirt crttan kurtarıp öyle sökülür ama sedansa camdan dolayı tavanı sökmek gerekiyor
Benim araç hb. Ama dediğinizin nasıl olduğunu tam anlayamadım.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Benim aracım hb

Benim araç hb. Ama dediğinizin nasıl olduğunu tam anlayamadım.
bagaj kapağını açın üst taraftaki fitilin tavan kaplamasınıa doğru olan kısmı çıkarınca sağda ve solda tavan ve tavan kaplamasının içinde cırt cırt velcro diye tabir edilen malzeme var onu açtığınız zaman antenin somununu göreceksiniz.

Tavan malzemesinin eğer sunroof varsa ne olduğuna dikkat edin bizim corsalarda sunroof varsa tavan kompozit oluyor ve çok sıkarsanız somunu tavanı çatlatırsınız. Aynı şekilde saçsa bu sefer boyasına zarar verisiniz içten. Ayrıca delikteki boyayı kazımamak için antenin cıvata kısmnı tavan sacına sürtmemeye özen gösterin. Bu güne kadar tavan antenleri bu şekilde söküldüğünü gördüm astrada da aynıdır diye tahmin ediyorum.

Bu linktende sökülme şekli detaylı vardır kendiniz yaparsaız talimatlara uyduğunuz vakit sorun yaşamazsınız:

https://workshop-manuals.com/vauxha...ns/work_to_be_undertaken_with_tech_2_astra-h/

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et