arabamın altını dağıtıım

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece saat 1 suları arabayı park ettiğim yerdeki dükkan sahibi arabanın tam önüne içi biraz beton dolu küçük etneke koymuş bende görmedim bindim arbaya tam yola çıkarken bi çatırtı koptuuu ve arabanın devri düştü sop etcek gibi teklemeye başladı ve kayış ses çıkartarak çalışmaya başladı bi indim baktım ki teneke motor kırank makarasıyla(kayışı çeviren makara kırank çıkışı yani) lastiğin arasına sıkışmışş ve arabayı ciddi dercede zorluyor direksyonu çevirdim biraz elimle çıkarmaya çalıştım ama olmadı ve gece gece gerçekten sinirimi bozdu bindim arbaya batım gaza bikaç çatırtı daha çıkardı ama durmadımm iyice zorladımm sonra teneke ordan çıtı arabanın altında sıkıştı o sırada youn kenarında bi mazgal gördüm biraz böyle çukurdu orası oraya yanaştırdım arabay zorla çıkarttım sabah baktımm motor kayış muhafaza plastiği kırılmışş değişmesi gerekiyor
şimdi bu motor kayış muhafazası nekadar dır küçük plastik bir barça yani sonuçta birde şimdi o tenekeyi oraya koyan dükkan sahibine ne yapmalıı??

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım.ne yazık ki yola teneke koyanlara biz hala insan muamelesi yapıyoruz...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım.ne yazık ki yola teneke koyanlara biz hala insan muamelesi yapıyoruz...
sağol abi sağol inşallah en yakın zamanda seninkide benimkide eskisi gibi olur yarın servise götürcem dükkan sahibinide şikayet ettim polise sağolsunlar vakit kaybetmeden gelip yola koyduğu o şeyleri kaldırmasını söylediler...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2 gun sonra tekrar gorursun onu orada.. zati morelin sifir ustune gelmeyelim

cok gecmissin olsun

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Samet.o yoldaki parçaları ve arabadan çıkarttığın plastiği dükkan sahibine ver .......... ( anladın sen onu :))

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Samet.o yoldaki parçaları ve arabadan çıkarttığın plastiği dükkan sahibine ver .......... ( anladın sen onu :))
walla bilmiyomm ama çok sinirmi bozduu ya koca boşluk var arabanın önünde gelmiş arabanın önüne koymşş bugünde koyarsa o tenekeleri(polisden dolayı koymaz diye düşünüyom ama bakalım) yapcamı biliyomm ben o tenekeleri ordan alcamm arabayıda oraya parketcem zaten hafta içi yatar bizm araba öle durcakk orda bi hafta bakalım bişe diyomu(adam benim o tenekeyi ezdiğimi bilmiyo)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.ülkemizde birçok cadde üstündeki dükkan sahibi bunu yapıyor kaldırıma hatta yola sahip çıkıyorlar babalarının malıymış gibi.bide bu zamazingolardan koyup ortalığaz zarar veriyorlar.allah akıl fikir versin nediyim...