Arabayı cizmişler bende kafayı çizmek üzereyim

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta benim arabayı stop lambasında ön çamurluğa kadar boydan boya çizdiler ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde böyle bi durumla karşılaşınca yapan arkadaşın sülalesinide içeren ve hoş olmayan sözcükler kullanıyorum hakkaten yapılacak iş değil valla abicim o pastayla geçecek gibide durmuyo :(

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o... çocukları diye bi film var izlediniz mi :D (sol elimle sağ kulağımı gösterdim) geçmiş olsun bu olay başına gelmeyen yok heralde.. ama gerçekten üzülmeyin tek sıkıntımız çizikler olsa keşke... yükselin dediği gibi belki giderilir çizikler en kötü istemeye istemeyede olsa boyatılır falan ama araba yeni olduğu için boyansada renk farkı pek oluşmaz diğer kısımlarla heralde.. üzülmeyin gerçekten boşverin..

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmiş olsun, umarım benim arabadada aynı sorundan muzdarip. Yüksel arkadaşın dediği gibi, şu çizik gidericiyle boyatmadan halledersin umarım.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
hocam geçmiş olsun, piyasada babası belli olmayan çok insan var normaldir.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi aracım çizilmiş gibi üzüldüm vallahi. Çok geçmiş olsun. Gönülsüz sevişmeden hayırsız evlat doğar diye bir söz var. Tam bu insanlar için söylenmiş bir söz. Kendine zaten bir hayrı yok bir de insanların malına mülküne zarar verme!

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapanlar Allah tan bulsunlar, can sıkıcı bir durum...geçmiş olsun

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
babasız bunlar diyecek söz yok.Geçmiş olsun
Yok yok. Bunlar babasız değillerdir. Bunlar babası belli olmayanlardır. Nedense aklıma birden bire " O. Çocukları " filminin ismi geldi.