Araç hakkında

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 72.000 kmdeki 2008 model 1.4 benzinli zavoli tüplü clio 19bin tl ye alınır mı ?
Aracın darbesi boyası yokmuş beyaz renk. Abs olmayan seriymiş. Aslında 2001 model üstü astra ya da 2001 model üzeri focus düşünüyordum ama adamlar fiyatları tavan yapmış. 2001 Model düzgün bir astra ya 21den aşağı inmiyorlar. Focuslarda aynı durumda. Doğal olarak yüksek model cliolara yöneldim. Kalite farkı ortada ama 11-12 yaşındaki arabaya 21 tl vermek için elim cebime gitmiyor bi türlü. Çünkü bi aksilik çıkmadığı sürece alacağım aracı 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O kadar parayı verip bu yaşta bir reno alana kadar gider sıfır dacia alırım en azından sıfır arabaya binerim :)

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar parayı verip bu yaşta bir reno alana kadar gider sıfır dacia alırım en azından sıfır arabaya binerim :)

Abi naptın :) sıfır dacia yı nasıl alacan. 19 bine sıfır araba mı var :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Üç beş daha koy üzerine sende sen sanma ki renonun parçası ucuz emin ol az uz değil ;)

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça ucuzluğundan değilde sorun çıkarma ihtimalini düşürmek istiyorum. 12 yaşındaki arabalar illaki sorun vermeye başlıyor.

Yüzüne bakılabilecek 2001 model astra comfortların fiyatı nedir ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yaşları belli bir noktaya gelen her iki araç da bakım isteyecek adam gibi bir bakımın da şu anda bana göre 1000TL den başlar 2000TL bulur... ben yaptırır isem o kadar kesin kez olur. Dedim gibi sen benim söylediğim gibi dacia değerdir derim ;)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi öyle deme ya. dacia ölüm bi araba. iç malzeme anca bu kadar kötü olabilir. hepsini incelemedim ama sandero ve logan hiç hoşuma gitmedi. iç malzemesi çok kötü.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu anda araç firmalarının tamamının iç malzemesi çok dandik..c.tesi Opel garajdan gelirken bazı bayilere uğradım araçlara baktım benim aracımın göksü hiç bir araçta yoktu. Hep petrol atıkları gibi mazlemelerden yapılmış bir görüntü vardı.