Araç tercihi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç tercihi

hayırlı olsun aracınız test etmiştim ilk dikkatimi çeken eski kasadaki yol tutuşta sınıfının kralı konumunu bu araçta bence kaybetmiş focus ama daha sessiz ve sorunsuz giden bir hali vardı tabi yol tutuş düşmüş derken çok kötü değil ama bence artık bu sınıfta 1 serisi guiletta ve astra dan bir adım geride kalmış bence ama güzel araç bol donanımlı kazasız belasız kullanın güzel tercih bence.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyat olarak ne kadar aldınız acaba?

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı ugurlu olsun. Allah kazasız belasız günlerde binmeyi nasip etsin.Aydın Seni astracı yapamadık yani..

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

hayırlı olsun güzel tercih bende bakmıştım zamanında astrayı almadan önce hâlâ da bakarım hatcbacklerine. motoru çok cezbedici gelio.ama gel görki o orta konsol teypin tuşları filan bana oyuncak telefon tuşu hissi verdi o yüzden bi adım geriden bakıyorum ama yinede bakıyorum :)

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan'cım nasip değilmiş ama en azından kardeşime aldık bir astra ucundan kıyısındanda olsa azcık astracı olduk sayılır :)

Aktaş; haksız sayılmazsın ben en azından titanium donanımda neden sony yok diye yerden yere vurdum bu aracı -ki hala aynı şeyi düşünüyorum- ama gel gör ki evdeki hesap çarşıya uymuyor.
Aldığım aracın izmirdeki tit. plus donanımlı son araç olması fiyatını iyi bulmam hep birer etken oldu ve sonuçta nasipte bu varmış dedik aldık.

Aracım hazırmış, bugün gidip alıcam bir ara.

YSF1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
Evet simdi ayni gun dogumlu 2 bebegimiz var :)
Gercekten begenmiyormuydun rengi? Hic soylemedin :)

Kardeşim renk konusunda bende Tolga gibi düşünüyorum, bunun rengi daha güzel :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hmm. Acaba Tolga benim arabanın rengi için ne düşünüyor. Ki bu husus Oğuz'u da bağlar. (:)

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
57 bin tl ye aldım.

liste fiyatı su an güncellemede ama ben titanium x paketli aracın fiyatının 67 küsür oldugunu hatırlıyorum ki bence o kadar para yüksek. aldıgınız rakam bence uygun, donanım olarak x paket var mı sizde? bir de sanırım birkaç opsiyon da almışsınız ki bence uygun dediginiz rakama göre :)

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun çok güzel bir seçim sizi focus sitesinden de tanıyorum güle güle kullanın. Fiyat olarakta çok iyi. Ben hb beyazına bile alamamıştım bu fiyatı.

not: Siz biliyorsunuz zatende bilmeyenler için sonyli, şerit takipli, kör noktalı, uzun far asistanlı focuslar yakında bayilerde 1.0 125 hp motorlar da eklenerek.

not2: x pakette ön farlar karartılmış değil. led gündüz farı ve bi-xenon far var.