Araca çekilen folyo kaplamalar ruhsata işleniyormu ?

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sımdı ben yakın bı zamanda tavanı kaplatcam, o zaman cıft renk olmus oluyor mu?

2-arabayı komple mat yaparsak aynı rengıne, ama ruhsatta safır sıyah yazıyor fakat araba kaplanınca mat sıyah oluyor , ondan dolayı bır duurum olma ıhtımalı var mı ?

Eren herşey polislere bağlı.Tavan folyo olduğu zaman kanuna göre ruhsata işletmen lazım.Kimisi sorun olmaz der ama kanunen işlenmesi lazım.Mat siyahta aynı şekilde.Kıl polis çıkarsa arabayı bağlar hakkı var çünkü.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eren herşey polislere bağlı.Tavan folyo olduğu zaman kanuna göre ruhsata işletmen lazım.Kimisi sorun olmaz der ama kanunen işlenmesi lazım.Mat siyahta aynı şekilde.Kıl polis çıkarsa arabayı bağlar hakkı var çünkü.

Doğru diyorsun, gecen kopru yolunda orta serıtten trafıkde gıderken polıs cevırdı, orjınal plakaların nerde bunlar app felan dedı, dedım bunlar mühürlü , hık mık ettı indim asagı muhurunu gosterdım , sonra devam ettım .. İnanıyorum ki öyle tiplerde cıkar , cezası felan sonra astarını gecmesın

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru diyorsun, gecen kopru yolunda orta serıtten trafıkde gıderken polıs cevırdı, orjınal plakaların nerde bunlar app felan dedı, dedım bunlar mühürlü , hık mık ettı indim asagı muhurunu gosterdım , sonra devam ettım .. İnanıyorum ki öyle tiplerde cıkar , cezası felan sonra astarını gecmesın

Sırf cezasıyla kalfa iyidir.Aracı bağlaması var bide.:(

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu aralar tavanı siyah kaplatma niyetindeyim, gözüme çok takılıyor hoşuma gidiyor fiyatlarıda uygun anladığım kadarıyla ruhsata işletmek gerekiyor sanırım,

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan kaplamaları sonucu aracınız çift renkli olacagı için polis amcalar sorun çıkartabilir, hazırlıklı olun, hele jandarmaya denk gelirseniz hiç sansınız olmaz diye düşünüyorum

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarında dediği gibi renk değiştirdiğinizde ruhsata işletmeniz şart. Biz kapladığımız araçların sahiplerini uyarıyoruz ama işletip işletmemek sizee kalmış. Kısmı remk değişikliklerinde (tavan yada çıta altı) genelde polisler sorun çıkarmıyor ama hiçbir garantisi yok tabii ki.

Reklam & Logo da ise muayane ücreti ödemiyorsunuz. Sıra bile almanıza gerek yok. Reklamlı kaplamalarda aracı sadece tespite götürüyoruz. Fakat sonrasında yine ruhsata işlenmesi gerekiyor.