Aracı ilk çalıştığında alınan hata kodu

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Malum son zamanlarda soğuk havalardayız benimde 2 gündür başıma gelen bir durum hakkında araştırmak istedim. Aracı ilk çalıştığında şu uyarıyı veriyor;

- Uzaktan Kum.an AKÜ olarak bir hata veriyor.

Aracım 2006 Model 1.3 Dizel Astra hacback Birde şunu soracaktım,

Bir önceki aracım Fİat punto idi ve 80 hıza gelince hızımı uyar dediğimde dıt sesi geliyordu. Bunu nasıl ayarlayabilirim Settinge uzun bastığımda hangi configürasyona girmem gerekli küçük bir detay konusunda yarıdmınıza ihtiyacım var.

Şimdiden keyifli pazarlar

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Malum son zamanlarda soğuk havalardayız benimde 2 gündür başıma gelen bir durum hakkında araştırmak istedim. Aracı ilk çalıştığında şu uyarıyı veriyor;

- Uzaktan Kum.an AKÜ olarak bir hata veriyor.

Aracım 2006 Model 1.3 Dizel Astra hacback Birde şunu soracaktım,

Bir önceki aracım Fİat punto idi ve 80 hıza gelince hızımı uyar dediğimde dıt sesi geliyordu. Bunu nasıl ayarlayabilirim Settinge uzun bastığımda hangi configürasyona girmem gerekli küçük bir detay konusunda yarıdmınıza ihtiyacım var.

Şimdiden keyifli pazarlar

Corsa' da hız uyarısı şöyle yapılıyor, Astra' da da aynı olması gerekli. Anahtarınızı sadece kontağa sokun (çevirmeyin) Sinyal ve silecek kollarını aynı anda kendinize çekili tutun, ayar menüsü açılacak. Sinyal koluyla ayarlarda dolaşın, sanırım P6 ya geldiğinizde hız uyarısı olması gerekli. Silecek kolunu yukarı ittirdiğinizde 10-20-30 şeklinde artıyorsa o hız ayarıdır. Hızınızı ayarladıktan sonra ayarın kaydedilmesi için tekrar silecek ve sinyal kollarını kendinize bir süreliğine çekili tutun.

Yedek anahtarınız varsa o anahtar içinde ayrı bir hız uyarısı tanımlayabilirsiniz.

commigere

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Maalesef Astra H'da hız limit uyarısı yok.

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzaktan kumanda akü de anahtarının pili bitiyor