Aracınız Ne kadar yakıyor?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yiğit sen benimle bir yola gitsen var ya kırbacın alasını kesin kez görürsün bir kere unutmuyorum arkadaşın aracı polo ile bir yola gittim kendi aracıma kıyasladım az kala motoru patlatacak idim :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yiğit sen benimle bir yola gitsen var ya kırbacın alasını kesin kez görürsün bir kere unutmuyorum arkadaşın aracı polo ile bir yola gittim kendi aracıma kıyasladım az kala motoru patlatacak idim :D

Abi sen poloyu senin araç gibi otomatik belleyip 3.viteste dip gaz 50 km falan gitmiş olmayasın? :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi sen poloyu senin araç gibi otomatik belleyip 3.viteste dip gaz 50 km falan gitmiş olmayasın? :D

Yok yaw yemin ederim her yerinden ses getirdim :D sonra dedim ulan karabelma yakmasına yakıyorsun da hakkını da veriyorsun dedim yeminle. Benim işim değil anladım ben küçük silindirli araçlar elimde kalırlar yeminle.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Yok yaw yemin ederim her yerinden ses getirdim :D sonra dedim ulan karabelma yakmasına yakıyorsun da hakkını da veriyorsun dedim yeminle. Benim işim değil anladım ben küçük silindirli araçlar elimde kalırlar yeminle.

Sorma abi benim bir arkadaş var adam küçük motor hastası. Bir aracın trafikte ve yollarda bazen köpek gibi basması gerekebileceğini anlamıyor bir türlü. Bu işin en kötü ihtimal karşı tarafın hatasıyla basman gereken yanları var sollamalar gibi mevzularda. Araba dediğin vitesi indirip gazı kökledin mi yapıştırabilecek koltuğa atacak kendini ileri doğru :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sorma abi benim bir arkadaş var adam küçük motor hastası. Bir aracın trafikte ve yollarda bazen köpek gibi basması gerekebileceğini anlamıyor bir türlü. Bu işin en kötü ihtimal karşı tarafın hatasıyla basman gereken yanları var sollamalar gibi mevzularda. Araba dediğin vitesi indirip gazı kökledin mi yapıştırabilecek koltuğa atacak kendini ileri doğru :D

Aynen zaten o zaman ne kadar yaktığı benim için hiç önemli değil. Önemli olan beni mutlu etmesi. Bizim memleketin yolları rampalı ama S konumuna aldım mı... köpek gibi gidiyor ha diyorum gurban olsun senin yaktın yakıt sana diyorum :D

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Son depoya göre 55 kuruş. Her daim işe gidiş ve geliş saatlerinde yokuş yukarı, aşağı ve sokaklardan kullanılıyor yoldan dolayı, dolayısıyla bayağı bir trafikli. 2. viteste 90'ı gördüğü zamanlar oluyor, otobanda 120-140 rampa yukarı da basılıyor arada bir.

Sakin ve ekonomik kullanımla 40-45 arasına indirebiliyorum. LPG hiç takılmadı.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son indirimden sonra baya iyi oldu...

full dü, 356 km gittim çeyrek depo azaldı tekrar fullettim 72.56 TL'lik aldı tabanca attı...

0.20 kr...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerler çok iyi bence, 30 kuruşluk indirim yüzleri güldürdü.
İndirim istemiyoruz biz, keşke yeniden zamlanmasa.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oy kullanmaya Bilecik'e gitmiştik, giderken 5.3lt/100km ortalama tüketimim vardı duraklama yapmadan dümdüz gitmiştik, dönerken aynı güzergahtan gelip yol üzerinde SARAR AVM ve Kütahya SERA AVM'de durakladık ortalama tüketim 5.4lt/100km...
Giderken litresi 4.10tl den petrotürk eurodizel alarak kmde 21.73 kuruş yakmışım. Gelirken Opet'ten litresi 4.40tl den doldurdum kmde 23.76 kuruş...

<3 CDTI :D

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son depoya göre 55 kuruş. Her daim işe gidiş ve geliş saatlerinde yokuş yukarı, aşağı ve sokaklardan kullanılıyor yoldan dolayı, dolayısıyla bayağı bir trafikli. 2. viteste 90'ı gördüğü zamanlar oluyor, otobanda 120-140 rampa yukarı da basılıyor arada bir.

Sakin ve ekonomik kullanımla 40-45 arasına indirebiliyorum. LPG hiç takılmadı.

ben 50 krstan asagı inemedim 1.4 sport corsa b:(