Aracınızda kasko varmı.

ne düşünüyorsunuz

• var

Oy: 74 66.7%
  • yok

Oy: 30 27.0%
  • var ama yenilemiyecem

Oy: 3 2.7%
  • yok ama huzursuzum yapırmayı düşünüyorum

Oy: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    111

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldığımızda gittiğimiz ilk yer :D

Yıllık 900 tl prim ödüyoruz.Babanım yaptığı kazada 6 lira kadar masraf vardı.Böylece 3 sene daha ücretsiz gibi oluyor :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun zamandır var bu sene 450 ytl ödedim hasarsızlık indirimide var mini onarım dan birşeyler yaptırdım sadece birde ayna değişti şimdiye kadar anadol sigorta memnunum tavsiye ederim.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yok yaptırmak istedim 1.850 tl istediler bende ....... dedim:D:D
araç kapalı otopark ta kafasına göre takılıyor:D

kardeşim nasıl o kadar isterler ben 2008 mart ta 1250 tl ye yaptırdım.bu sene 485 tl tuttu.full+full kasko...(hasarsızlık indirimi,kamu çalışanı indirimi)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılda 1.5 milyar veriyorum kafam rahat ediyor. türkiye şartlarında kasko şart.

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskosuz arabaya kesinlikle binilmez herşeyi geçtim elektrk aksamında bir problem olur ve araç olduğu yerde yanar mesela ne kadar acı bişey insan çıldırır heralde :D

matqap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskosuz trafige çıkılmaz trafikte araba sürmesini bilmeyen çok....

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 98 model 2007 kasımdan bu yana kaskom var.İki kere cam değiştirdim.Çok şükür ihtiyac olmadı ama yinede şart.Malum varmız yoğumuz araba oda giderse vay halimize.Bazı şeylerden fedakarlık yapıp yaptırmak lazım

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kaskosuz arac olur mu bnm aracım pert oldu kaskom olmasa butun yatırım gıtmıstı...
kasko ılk bedavaya para verıyomussun gıbı glesede ufak bı kazada zaten kndının parasını cıkartıyor...
o degıl sız haklı oldugunuz durumda dıyelım kı karsı tarafın sıgortası kaskosu yok aracını kaskon yaptırıyor kı bozulmadan parasını o karsı taraftan alıyor hıc ugrasman bıle gerekmıyor...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burası gerçekten önemli.Özellikle bir yaya ya çarptığınızdaki kan parası,zarar gören yaralının tedavi masrafları falan çok daha önemli.benimde var kasko kesinlikle de olması gerek.

bunların hepsini zorunlu trafik sigortası zaten ödüyor. tabi sigorta sadece zorunlu olduğu için yapılıyor ve poliçe polise göstermek üzere saklanıyorsa ve içinde yazılı olanları okumuyorsanız kasko zorunludur.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların hepsini zorunlu trafik sigortası zaten ödüyor. tabi sigorta sadece zorunlu olduğu için yapılıyor ve poliçe polise göstermek üzere saklanıyorsa ve içinde yazılı olanları okumuyorsanız kasko zorunludur.

Ferrariye arkadan giydiren şahinci gibi boxer la kaldıktan sonra anlamı yok zorunlu trafik sigortasının.