aracınızı 19.90 tlye sıfır gıbı yapmak istermisiniz?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bır sıte buldum oraya kayıt oldum 115 tllık ıc dıs yıkama dezenfekteyı 19,90a yapıyorlar ve turkıyenın heryerınde :) uye kendınızde olabılıyorsunuz tabıkıde ben referans olsa bır sorun olurmu bende faydalanayım :) sadece maıl adresınızı bana vermenız yeterli size davet yolluyayım :)

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Autowax'ta aracınız için ozonla dezenfektasyon, temizlik ve bakım paketi 19,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
1 Nisan 2013'e kadar geçerlidir. Paket İçeriği: Cilalı Araç Yıkama, Ozonla Dezenfektasyon ve Sterilizasyon, Klima Kokularının Giderilmesi, İç Aksam Plastik Bakım, Jant Temizliği ve Lastik Siyahlatma"

Şefim bu uygulamanın ederi zaten budur, iç dış yıkamaya gittiğinizde iç plastikleri parlatıyorlar, lastikleri parlatıyorlar, klimanın üflediği yere güzel bi sprey sıkıyorlar lastiklere de 1 litresi 10 lira olan siyahlatıcı spreyden sıkıp süngerliyolar :D

Son düzenleme:

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitelerindeki kampanyalar kısmında veya baska bi yerde öyle bi reklam göremedim

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Autowax, cok sikayet almis, kaba bir firma gorunuyor!
http://www.sikayetvar.com/firma/detay/autowax

hmm ben hıc gormedım arkadaslar bılmıyorum ne kadar dogru ne kadar yanlıs ama 20 lırayada bırsey kaybetmem dıye dusunuyorum sonucta dısardakı yıkamacıda aynı parayı almıyormu? ben bı fırsattır sızlerde yararlanın ıstedım sadece yanlıs anlasılmak ıstemem