Araçlarınızda kullanılan yakıt sistemi...

Araçlarınızda kullanılan yakıt sistemi...

• Kullanılan toplam oy
    102

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şirket aracım dizel, kendi aracım benzinli, 1.2 corsa olmasına ragmen kesinlikle benzin diyorum, benimkisi keyif aracı evet, yılda en fazla 10 bin i var, o yüzden benzin diyorum.
Dizel ekonomik ama dizel araçları sevmiyorum,320 dizel bmw de kullandım, 1.3 cdti corsa da ama kesinlikle keyif için benzinli, hiç bana yok tork muş güç müş demeyin, benzinli motorun veremeyip dizel in verebildiği hiç bir ekstra yok, ekonomiyi bir kriter olarak almıyorum, öyle olsa LPG nin eline kimse su dökemez, sonuç olarak benzin her zaman tercihimdir

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg yi bedava satsalar yinede gidip almam öyle bir iticiliği var ama dizel olabilir yapılan kilometreye değecek

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su anki kullanim amacimi dusunursem dizel otomobil kullanmakla akilli bir is yaptigimi saniyorum.Ilk defa dizele biniyorum ve onca yil bosuna fazladan benzine para vermisim [tabi bu benim tasarrufum ve benim gorusum].

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İki aracım da 2000 cc ve benzinli. Emekli adamım, kullanım koşullarım belli. Ben onların bakımlarını aksatmadığım için onlar da yakıt bakımından beni üzmüyorlar. Bizler karşılıklı olarak mutluyuz, LPG bizi bozar.

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bndeki bnzn ama aynı dizel gibi 160-170 krş yakıyor şehir içi bnmki bzn babam bu arabayı aldığına dua ediyor..Hem aile arabası hem az yakıyor hemde triptonic daha ne olsun (bi performans eksik):D