Aramızda Gaziantep den OPEL Ustası var mı???

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aramızda aramızda Gaziantep den katılan bir OPEL ustası varmı??

Yada gaziantep de usta tavsiyesinde bulunabilecek bir arkadaş.

Biln gören duyan varsa ve buraya cevap verirse çok sevinirim. Teşekkürler

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YOK GALİBA USTA DA

GAZİANTEPDEN FORUMA GİREN BİLE YOK ANLAŞILAN. EN AZINDAN TANIDIĞI BİR USTA OLAN OLSA İYİ OLURDU..

NEYSE:sorry:

ozay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım Gatem'de Opel GOLD servisi var ,sanayi içinde dolmuş yolunu takip edersen görürsün, Orada Osman Usta var, hem işinin ehli hemde seni maddi yönden üzmez, Özay Astsb.'ın selamı var dersen seninle ilgilenir,
pişman olmazsın
Osman Usta:0 342 235 14 64

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antepte bilmiyorum ama urfada leblebicioğlu süper

metingzt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özay astsubayım..önümüzdeki aylarda antep e gitmeyi düşünüyorum..bakarsın bize de lazım olur.iyi oldu bu bilgi..eğerki yolumuz düşerse isminizi vermemde bir sakınca olmaz herhal..

ozay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakıncası olmaz metin kardeş bakarsın bizimde kocaeli'ne yolumuz düşer

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komutanım çok teşekkür ederim. bu hafta sonu servise (teymura)götürecektim bende arbayı, artık umudu kesmiştim ama cevap gelmez diyodum.

teymuru bilenler bilir artık banlanmamak için bişi demiyeceğim.

O yüzden bu yardım için çok teşekkür ederim. tekrar görüşmek hatta kısmet olursa tanışmak dileğiyle; :good:

Bende nizip de öğretmenim. bu arada halk eğitim merkezinde eğer yolun düşerse beklerim. saygılar...

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antepte bilmiyorum ama urfada leblebicioğlu süper

aslında bende nizip te olmam itibariyle urfaya da uzak değilim ama 100km uzak gibi ama bakarsın yolumuz oradan da geçer aklımın bir köşesinde yazdım leblebicioğlu diye,

Birde urfayı burada çok övüyorlar LPG montajı, sızdırmazlık raporunu falan yaptırmaya hep arkadaşlar oraya gitti.

Gerçekten iyi mi buradan gelmeye değer mi ??

Düşüncen nedir bu konudaki

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bende nizip te olmam itibariyle urfaya da uzak değilim ama 100km uzak gibi ama bakarsın yolumuz oradan da geçer aklımın bir köşesinde yazdım leblebicioğlu diye,

Birde urfayı burada çok övüyorlar LPG montajı, sızdırmazlık raporunu falan yaptırmaya hep arkadaşlar oraya gitti.

Gerçekten iyi mi buradan gelmeye değer mi ??

Düşüncen nedir bu konudaki
bende şanlıurfa merkezde öğretmenim. urfadaki yetkili servisi servisi fazla tavsiye etmiyorum benim aracın frenleri tutmuyordu servis fren merkezi bozulmuş dedi ve 800 ytl talep etti. ama bu önerdiğim özel servis 65ytl ye sorunu halletti. asıl önemli olansa fren merkezinin sağlam olmasıydı.
urfada işin ehlini bulursan güzel ama sanayideki çoğu esnaf bizim arabalardan anlamıyor. daha çok tofaş ve renault grubu araçlardan anlıyorlar

guray27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakım

arkadaşım Gatem'de Opel GOLD servisi var ,sanayi içinde dolmuş yolunu takip edersen görürsün, Orada Osman Usta var, hem işinin ehli hemde seni maddi yönden üzmez, Özay Astsb.'ın selamı var dersen seninle ilgilenir,
pişman olmazsın
Osman Usta:0 342 235 14 64

Komutanım antepte yaşıyorum teymur malum sizin ismi vermemizde bir sakınca varmı acaba