arka kampana ayarı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kardeşim o dediğim parça işte bunun aynı... dandik bir şey zaten.

attachment.php

Ekli dosyalar

• pr_01_1035_min.png
    pr_01_1035_min.png
    1.8 KB · Görüntüleme: 82

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Kardeşim o dediğim parça işte bunun aynı... dandik bir şey zaten.

attachment.php

abi bu limitör mü

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu üstte olan parça onun ayarını yapan parça aynı buna benziyor. Dişli bir sistemi var çevirdikçe balataları açıyor sıktıkça balataları kapıyor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Şu üstte olan parça onun ayarını yapan parça aynı buna benziyor. Dişli bir sistemi var çevirdikçe balataları açıyor sıktıkça balataları kapıyor.

önümüzdeki iki gün sınav var onu atlatayım hafta içi bir akşam bakarım artık ya batırıcaz yada düzgün çalışacak:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çağatay hiç bir şey olmaz senden kaçmayacağına adım kadar eminim en azından içini gördüğün de karar vermen daha kolay olacak ;)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çağatay hiç bir şey olmaz senden kaçmayacağına adım kadar eminim en azından içini gördüğün de karar vermen daha kolay olacak ;)

abi birgün elimde kalır diye korkuyorum valla bazı şeyler çok nazik yapıyorlar bakalım pazartesi yada salı akşamı açıp bakıcam ön balatalarıda değiştirmem lazım metale 1 mm anca kalmış:) bu gidişle bir tane tamirhane açayım diyorum bakalım ağustosta telafi eğitimi kayıtları varmış yakına araştırıyorduk benimde aklıma yattı motor bölümüne mi gitsem diyorum 14 aylık:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hehe Çağatay arka kampana sökümü biraz zahmetli ama söküldükten sonrası kolay. Önler de pek kadar işçiliği filan da yok aslında biraz elin bu işlere yatkın ise tereyağından kıl çeker misali yapılacak bir şey. Ben yapmadım ama ileri zaman da yapmayı da denerim. Ama aracın süresi dolduğunda daha bir OPEL yüzü görmek istemiyorum :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hehe Çağatay arka kampana sökümü biraz zahmetli ama söküldükten sonrası kolay. Önler de pek kadar işçiliği filan da yok aslında biraz elin bu işlere yatkın ise tereyağından kıl çeker misali yapılacak bir şey. Ben yapmadım ama ileri zaman da yapmayı da denerim. Ama aracın süresi dolduğunda daha bir OPEL yüzü görmek istemiyorum :D

abi çok şükür bende kronik opel sorunları yok olanlarıda garantiden hallettim örneğin iki sis farıda aynı şekilde aynı yerden camı çatladı ama şekil aynı sis farları almanyaya incelemeye gitti banada garantiden far takmışlardı bizimkiler fiat alfa opel ortak platform olduğundan sorun olmadı:)fakat en sinir olduğum nokta arka viraj demiri bulunmuyor bir ultraracigte var profil demirden yapmışlar 250 euro istiyorlar birde adı duyulmamış markanın var whitlineda falan yok:(

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Alican abiye:)