Arka Kapı Kilitleri ?

eraynaim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.istanbulcv.com
Astra H Elegance Wagon araç sahibiyim, ama aracımda sanırım bir sorun var.Sitede okuduğum iki kere kilit sistemi benim arabada çalışmıyor.
İkizler de arka kapı kolları ile oynamayı çok seviyorlar.Geçen birisi kapıyı açtı , çocuk kilidini kullanıyorum ama bu seferde içerideki büyüklerde benim yardımım olmadan çıkamıyorlar.Torpidodaki kapı kilitleri butonu kilitlendiğinde kapıların şöfor kapısı açılınca açılması gerekmezmi diğer birçok araçta böyle.Ama benim arabada herhangi bir kol açıldığında bütün kapılar açılıyor içeriden.Benim arabada mı yanlışlık var yoksa hepsi mi öyle?

Red Devil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabamda da anlatığın şekilde.ayrıca çok sinirime giden bi konuda benzinciye gittiğim zaman pompacı benzini doldururken ve kredi kartı ile ödeme yapmaya gittiğim zaman arabayı kilitliyememem çünkü kilitlediğim zaman benzin kapağı kapanmıyo

eraynaim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.istanbulcv.com
Depo kilidi

benim arabamda da anlatığın şekilde.ayrıca çok sinirime giden bi konuda benzinciye gittiğim zaman pompacı benzini doldururken ve kredi kartı ile ödeme yapmaya gittiğim zaman arabayı kilitliyememem çünkü kilitlediğim zaman benzin kapağı kapanmıyo

Bende gıcık oluyordum ama çözümü var.Kapıları açarsın pompacı depo kapağını açtıktan sonra kilitlersin.
Ama arka kapıların çözümü yok galiba

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzel çözüm çocuk kilidi ama bu kilit cam kilidi gibi şöför tarafından aktifleştirilip pasifleştirilecek bir hale getirilmeli. O zaman anlattığınız problem ortadan kalkar
Benim arabada hepsi açılmıyor hangi kapıyı açmak istiyorsan kilidi kaldırmak yeterli oluyor..

Red Devil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gıcık oluyordum ama çözümü var.Kapıları açarsın pompacı depo kapağını açtıktan sonra kilitlersin.
Ama arka kapıların çözümü yok galiba

Zaten kapağı açmada bi problem yok ,kapıları kilitlediğimde benzin kapağı açık olmasına rağmen oda kilitleniyo ve pompacı benzin kapağını geri kapatamıyor:(