arka kapıcamlar

dupisk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araç 2014 model opel corsa twinport arka kapı camlarıda otomatik yapıp şöför tarafında kontrol etmek istiyorum mümkün mü

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Araba sanayisinde olmaz diye birşey yoktur, sadece uygun malzeme, işi bilen ustalar ve bol miktarda para sıkıntısı vardır. Yapılacak işlemi yazıya dökmek basit. Corsa'nın orijinal elektrikli arka cam krikoları ile kontrol panelleri alınarak iyi bir ustada veya serviste montajı yapılacak.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz da kapı döşemesinde kesme biçme işlemi olacak. Taban halısının sökülmesi gerekebilir. Manuel çevirme kolları her şekilde iptal edilecek, sürücünün kontrol edebilmesi için 2 li tuş 4lü tuşla değiştirilecek. İmkansız değil tabi ki yapılır ancak sırıtır bence.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba sanayisinde olmaz diye birşey yoktur, sadece uygun malzeme, işi bilen ustalar ve bol miktarda para sıkıntısı vardır. Yapılacak işlemi yazıya dökmek basit. Corsa'nın orijinal elektrikli arka cam krikoları ile kontrol panelleri alınarak iyi bir ustada veya serviste montajı yapılacak.
Corsa D lerde 100 bin tl harcasanda orj. olmaz Savaş abi cunku orjinali yok :) garip bi sekilde en fulllllllunu bile alsan arka camlar manuel. Şahin usulu bisey yapabilirsiniz o zaman olur :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Corsa D lerde 100 bin tl harcasanda orj. olmaz Savaş abi cunku orjinali yok :) garip bi sekilde en fulllllllunu bile alsan arka camlar manuel. Şahin usulu bisey yapabilirsiniz o zaman olur :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arka camları otomatik olan Corsa yok mu? :eek: Fena, böyle bir şeyi Opel'e yakıştıramadım. O zaman mecbur başka modelden faydalanılacak.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çeyrek asırlık 1991 model Vectra'nın bile 4 camı otomatik, hatta dikiz aynalarında bile ısıtma var, işte o yüzden sıfır araba alana kadar ille de Vectra diyorum. :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çeyrek asırlık 1991 model Vectra'nın bile 4 camı otomatik, hatta dikiz aynalarında bile ısıtma var, işte o yüzden sıfır araba alana kadar ille de Vectra diyorum. :)

Abi benim yaşım 27. Bizim yaş gurubunda olup bekar olanlarının çok konfor düşkünü olduğunu düşünmüyorum :D Ben bu yaşta Vectra ve Insignia' ya evlenmeden binmek istemem hatta Insignia alacak param olsun, o paraya ertesi günün sabahı Astra GTC alırım evlensem de çocuk olana kadar evde cingar çıkartırım satmamak için :D

Bana Vectra yakışmaz sana da Corsa yakışmaz yani abi :D