Arka koltuk insanı rehin alıyor

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimkisi tek kapılı olduğu için tek zorluğu arkadakiler inip binerken benimde inip onlara yol vermem gerekmesi.yoksa zaten genellikle tek başına kullanırım. zaten çok kişi bineceksek diğer arkadaşların arabasını alırız. yani bu konuda pek bi şikayetim yok

yanlız benim tek problemim opel mühendisleri arka koltuktakiler için küllük koymayı unutmuşlar. doğal olarak arkada sigara içecek arkadaşlar arka camlarında sabit olması nedeniyle benim veya yolcu tarafının camından atıyolar küllerini. tabi bu arada benimde elim yüzüm kül oluyo. bunun üstüne geçen farkettim arka koltuğu yakmışlar sigarayla. görünce çok kızdım :mad: ama elden ne gelir. olan olmuş bikere:(

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben zaten bu yüzden tek kapı yada spor araba alamıyorum yhaa yoksa istemezmiyim ufakcık tefecik içi dolu beygircik bişi:):)

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben zaten bu yüzden tek kapı yada spor araba alamıyorum yhaa yoksa istemezmiyim ufakcık tefecik içi dolu beygircik bişi:):)
içi dolu beygircikkkkk...:kop::kop::kop:

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben arabamda sigara içirtmiyorum. Kim olursa olsun. Babama dahi içirtmiyorum. Arabanın içinde sigaramı içilirmiş? Diğer konuya gelince öyle çamurl uyerlere gittiğim pek olmamıştır. Diğer türlü 5 kişi binmeyi kasmıyorum. Daha fazla binmedik zaten. Kimsede binelim diye teklif etmedi 5 kişden sonra. Ayrıca passatın kapıları pek kolay kolay çarpamıyolar. Ağırlığından;);)

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi minübüs de alsan ,otobüsde alsan farketmez...

araba büyüdükçe müşteri de çoğalıyo...

:D :) :(
yazın zafira'ya 10 kişi depilmişdik...

Bende tam Zafira alın diyecektim burdakilerede senin yazıyı görünce şok oldum ...10 kişi haa :D :)

Yaw ben arkadaşlarıma kaç defa demiştim şu kapıyı yavaş kapatın diye adam sevgilisine kızıyo kapıyı çarpıyo içerden duyabileceği şekilde babanın malımı bu eşşek diye bağırıom adama..

Ama yeni arabamda akıllandım hiç öle arkadaşları topla gez olmayacak ya hep ya hiç ya tek kişi gezecem yada 5 kişi..