Arka silecek/silgeç

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arka silecek/silgeç

İki üç kere kaldırıp indirince çok kolay oluyor. Öhm. Bu nasıl muhabbet. ((:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
İki üç kere kaldırıp indirince çok kolay oluyor. ֖hm. Bu nasıl muhabbet. ((:)

005hihih 011zaa :D

Bende son iki satırdaki cümlelerimi tekrar okuyunca kendimi garip hissettim abi.  general__p

MeRt link' Alıntı:
Yada bir sefer kaldırdıktan sonra bu kıvama gelecek diye düşünüyorum.  :)
Karşılaştırabilmek için ilk kaldırışımda bende video çekip bu başlığa eklerim.  :)

Konuya hakim olmadan bu mesajları okuyan üyelerimiz durumu yanlış anlamasın. Mesajların tamamı arka sileceklerle ilgili.  005hihih

taxable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Video için çok  thnxx Muhabbete ben de burdan birşeyler demek isterdim ama RT֜K forumlara da karışabilir diye demiyorum. Burası Türkiye burda herşey olabilir.  005hihih

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Beyler bu konudaki iddialarımı geri almış bulunmaktayım, herkesin sileceği kalkacak diye birşey olmayabilir. (:)

Geçen bir makyajlı edition'ın arka sileceğine asıldım, hatta kanırttım bir yere kadar lakin gelmedi. Kopacak sandım valla. (:)  Ha neden kalkmıyor, kalkmayan silecek mi olur bu konular Opel'i ilgilendirir ama kalkmıyorsa kaldırmaya çalışırken elinizde kalmasın, en kötü servise götürün, verin ellerine, kaldırın ulan bunu deyin. (:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Beyler bu konudaki iddialarımı geri almış bulunmaktayım, herkesin sileceği kalkacak diye birşey olmayabilir. (:)

Geçen bir makyajlı edition'ın arka sileceğine asıldım, hatta kanırttım bir yere kadar lakin gelmedi. Kopacak sandım valla. (:)  Ha neden kalkmıyor, kalkmayan silecek mi olur bu konular Opel'i ilgilendirir ama kalkmıyorsa kaldırmaya çalışırken elinizde kalmasın, en kötü servise götürün, verin ellerine, kaldırın ulan bunu deyin. (:)

Bu silecek kaldırma konusunda bende başarısız oldum.  002tuhaff
Uzun süren asılma, çekiştirme ve esnetme çalışmalarım sonucunda sileceği kaldırmayı başaramadım.  005hihih
Biraz daha uğraşsam kesinlikle kırılırdı.  002tuhaff
O yüzden ''bu silecek nasıl olsa kalkıyor'' deyip, kontrolsüz güç kullanmayı tavsiye etmiyorum.  :) 

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Kalkmıyorsa bir sıkıntı olabilir. Serviste kaldırmaya yardımcı olurlar. Herkesinki kalkacak diye birsey yok :) rtukten ceza gelmeden kacalim

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Kalkmıyorsa bir sıkıntı olabilir. Serviste kaldırmaya yardımcı olurlar. Herkesinki kalkacak diye birsey yok :) rtukten ceza gelmeden kacalim

Artık servise gittiğimde kaldıramadığımı, kaldırmama yardımcı olmalarını söylerim. (sileceği)  005hihih

Bu konu cidden çok garip oldu. Ne desek farklı yöne çekilme sıkıntısı var.  general__p

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün başlığı görünce tekrar silecekle uğraşmaya karar verdim ve baya zor olsa da başardım.  :)
Artık benim sileceğimde kalkıyor.  dancee

[img=800x600]http://j1309.hizliresim.com/1f/3/s810m.jpg[/img]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha yenimi kesfettin mert yuhhh yani
Senki astra ustune master yapmis adamsin.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Daha yenimi kesfettin mert yuhhh yani
Senki astra ustune master yapmis adamsin.

Yok abi yeni keşfetmedim.  :)
ևok zorlamama rağmen önceden kaldıramamıştım.  :)
Bugün ''kırılırsa kırılsın'' deyip baya bir asıldım. ևok zorlansamda sonunda kırmadan kaldırmayı başardım.  greatt