arka stopları karartma

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyama disinda baska bir alternatifde;zaten rengine gore C kasa Corsalarda cikista karartilmis stoplar kullaniliyor.Belki onlardan bulabilirsin.
Ayrica hasarsizlik bozmadan kaskodan far degistirmek diye birsey yok.Varsa bende bileyim :)

Son düzenleme:

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bazı corsalardaki karartılmış stoplardan arıyorum zaten yada karartmanın yollarını:) herkesin aklında olsun siyah corsaya iyi gider diye düşündüm:)

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stobun ışık yanan kısmı zaten siyah siz o kısmı bantlayın geri kalan yerlere nalburdan marshall mat veya parlak zevke göre siyah boya alıp fıslatın tamamdır stop boyasıyla olunca o kırmızı şeritler güneş altında ben burdayım diyor yada folyo da olur da o da çiziliyo yıkadıkça ben hepsini denedim corsa c varken en güzeli siyah boya 10 liraya tamamdır

Fatih_GSI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar. bugun corsa b gsi 97 model aldım 10.000 tl sıfır hatasız servısınede goturdum herkes cok guzel dedi. gazıda var sizce iyi mi?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yapmak istiyorum karartma işini hem ön hem arkalar için gri corsa güzel olurmu acaba

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu stop karartma işini sakın yapmayın ben bugun bir kaza yaptım benimkinde kadın çorabı vardı polisin dediği tek kelime dua et ölümlü veya yaralanmalı kaza değil yoksa o stoplar yüzünden kimse alamaz seni hakimin elinden :(

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu stop karartma işini sakın yapmayın ben bugun bir kaza yaptım benimkinde kadın çorabı vardı polisin dediği tek kelime dua et ölümlü veya yaralanmalı kaza değil yoksa o stoplar yüzünden kimse alamaz seni hakimin elinden :(
kadın çorabı? niye öyle bişey yaptınız ki artık şahinciler bile yapmıyor:kop::kop: