arka stopları karartma

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yapmak istiyorum karartma işini hem ön hem arkalar için gri corsa güzel olurmu acaba

arkadaşlar bu stop karartma işini sakın yapmayın ben bugun bir kaza yaptım benimkinde kadın çorabı vardı polisin dediği tek kelime dua et ölümlü veya yaralanmalı kaza değil yoksa o stoplar yüzünden kimse alamaz seni hakimin elinden :(

Aynı günde mi oldu bütün bunlar, yoksa kadın çorabı evvelden beri stopta vardı da, sen tam stop karartma işini düşünürken kaza mı yaptın ?

Bu arada benim bahsettigim film işi, stopların içinde ampul yanan kısmına değil(oradaki cam zaten renksiz-seffaf) , ben corsa c stoplarının yanlarında bulunan kırmızı bölgeden bahsediyorum.Yoksa stopların ışığını engelleyecek şekilde film kaplanmasına bende karşıyım :(

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı günde mi oldu bütün bunlar, yoksa kadın çorabı evvelden beri stopta vardı da, sen tam stop karartma işini düşünürken kaza mı yaptın ?

Bu arada benim bahsettigim film işi, stopların içinde ampul yanan kısmına değil(oradaki cam zaten renksiz-seffaf) , ben corsa c stoplarının yanlarında bulunan kırmızı bölgeden bahsediyorum.Yoksa stopların ışığını engelleyecek şekilde film kaplanmasına bende karşıyım :(

aynen sizin dediğiniz konu gibi tamamen kapatırsanız cezası var kırmızı bölge değil yani orası serbest