Arkadaşlar arabam nerdeyse çalınıyormuş

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm filan hikaye....kasko yaptırın en iyisi.kim bilir ne şartlarda kazanıyorsunuz o arabaya verdiğiniz parayı...ne arabalar çalınıyor...güvenmeyin.

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko falan var hatta 4 yıldır hasar yok en alt limitten ödüyorumbunu bile bildirmedim zaten. ama kesin kararlıyım satmaya hatta yarın satmış bile olabilirim ben birşeyden soğuyunca biter araba olmuş başka şey olmuş fark etmiyo yani Vectra B hep hayraklık duyacağım bir araba olarak kalır o ayrı ama psikolog olmama rağmen kendimi rahatlatamıyorum takıntı oluştu resmen gidip gidip arabaya bakıyorum gece falan. Bide bir sanayiye gittim hala duruyo öyle elimi sürmek bile gelmiyo içimden.
En güzeli kasko ve kapalı garaj şimdi bana başka bir b kasa vectar verseler benim aracın yerini tutar mı? çalındıktan sonra başka bir tane almak bana pek uygun bir düşünce değil. O yüzden ileride param olurda kapalı garajlı bir ev alırsam gözüm kapalı bir b kasa alırım koyarım içeri.
Tabi hayal bunlar... Herkese teşekkür ediyorum ama sanırım bundan sonra arabasız bir üye olacağım...
herkese kazasız, belasız günler diliyorum..

ceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun....:(

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nası arabasız ya satınca yeni bişey almıcakmısın? astra al yada corsa istersen. yani aracın kaça satılır bilmiyorum ama bence al bitane arabasız napıcan dayanamazsın :D

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun
aynı yöntemle ankarada kardeşimin arabaya girmişler seti toplayıp götürmüşler seti takalı iki gün olmuştu :)

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en azından arkadaşın arabasında çalabilecekleri bişey vamış. bazen alabilecekleri hiçbirşey olmamasına rağmen arabayı yamultuyolar. işte asıl o insanın kanına çok dokunuyo.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GOLD MASTER' Alıntı:
evet aynen katılıyorum imbolu aracı calamazlar anahtar key codundan önce zaten securty codu var güvenilk acısından o aracı calması için ilk başta bu kodlar elinde olması lagzım ki yedek anahtar yaptırsın bu kodlar bir arac nerden sıfır alındı ise hangi yetkili servisten orda mevcut birde türkiye opelin elinde var birde arac sahibine verilen güvenlik kartında var
ben de hiçbir güvenlik no.su yoktu adama telefon ettik ilk alındıgı bayiye bana sadece radyo kodunu verdi ama opel servise gittim onlar telefonla aldılar.Onun servis oldugunu telefonda nasıl anladı acaba.Her servis diyene arabanın güvenlik kodlarını verirlerse immo falan hikaye olur.:)

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saat 11.30 itibari ile arabasız kaldım adam direk brc sıralı lpg taktırmak için bıraktı aracı sanayiye içim gitti ama neyse...
elde 13500 var bakalım bi 16 ya tamamlarsam astra ya da focus düşünüyorum temmuz gibi.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bu hikaye boyle bitmemeliydi..demek geliyor içimden.Neyse hayırlı olsun ne diyelim, yapacak birşey kalmamış.