arkadaslar bu urunu bılen varmı

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapı marketlerde görmüştüm, 3M marka vardı, aynı videodaki gibi daksil şeritlerine benzer bir aparatı var. Fön makinesi ile uygulanırsa diğer folyolar gibi daha iyi yapışır.

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapı marketlerde görmüştüm, 3M marka vardı, aynı videodaki gibi daksil şeritlerine benzer bir aparatı var. Fön makinesi ile uygulanırsa diğer folyolar gibi daha iyi yapışır.

sagolun arkadaslar jantların kenarına böle bısı yapmak ıstıyorum tamamdır konu anlasıldı ne alıcagım :D :bir::bir::bir:

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben daha önce yapıcaktım eski aracımda sonra apaçi durur diye vazgeçtim. Fuara çıkmadan bir gece önce bu motorlarınkinden buldum ama jant ebatım çok büyüktü tabelacı kesti biçti yaptı ek yerleri gözükmücek şekilde bir jant yaptırdım ardından vazgeçtim söktüm attım :) Opele gitmez kanımca yani ağır araçlara gitmiyor benim cdx e gitmemişti mesela ama bir crx te gördüm mavi ye mavi yapmış çok güzel durmuştu.

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım dusuncem sımdılık ınsıgnia opc jant almak aslında ama o suan bıraz beklıcek ondan once degısık bısıler yapmak ıstedım orjınal elegans jantları karbon kaplayıp kenarları kırmızı serıt cekmek sadce denıcem bı sure ıstedıgım jantı alıncaya kadar

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence vaazgec bu sevdadan :) orjınalde hele hiç güzel olmaz.

Bunlar daha çok spoon gibi 5 koolllu ama inçi ufa jantlara yakışıyor. Bence öyle yani tabi kişiden kişiye değişirde.

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ınternetde dolasırken gördum bıkactanede ondan dedım bende yapım dıye ama sanırım vazgecıyorum bende :D:D sagol cok tskrler ;)