Arkadaşlar fikirlerinizi rica ediyorum

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta aklıma soktular özellikle abim suziki vitara sizce alınır binilirmi ? fikilerinizi merak ediyorum tavsiye edermisiniz artıları eksileri nelerdir acaba ?
http://www.arabam.com/ikinciel/Ilan/Detay/2681914

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullananlar daha iyi bilir ama kaç para yakar, vergisi kaç paradır, parçası ne durumdadır. iyi araştırmak lazım. özelliklede yakıtı iyi analiz etmeli.
ben olsam almam şahsi olarak.

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Ben tavsiye etmiyorum çok fazla yakacağı kesin 2el piyasası hiç yok parçalarının fiyatları ne durumdadır bilemiyorum 10 yasında bir araç nasıl kullanılmıştır oda belli değil
galiba arabadan baya soğuttum size şahsi fikrim sadece

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
güzel arabadır ama parça sorunu çekersiniz. yakıtı falan üzücü değil kronik olarakda sorunu yoktur ama bu arabaların viraj performansı çok zayıf ve devrilmesi kolay onun dışında fiyatına göre bence çok güzeller 2 ay kadar kullanmışlığım var viraj dengesi hariç canımı sıkan hiçbişeyi olmadı

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilanı temsili olarak koydum sanırım off-road için birazda modifiye edilmesi yükseltilmesi falan gerekiyormuş yakıt için lpg de 220-250 arası dediler vergisi yıllık 600-700 civarındaymış acil ihtiyacım yok ama jeep tarzı birşey istiyorum tavsiye edeceğiniz bir araç varsa açığım teşekkür ederim

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
ilanı temsili olarak koydum sanırım off-road için birazda modifiye edilmesi yükseltilmesi falan gerekiyormuş yakıt için lpg de 220-250 arası dediler vergisi yıllık 600-700 civarındaymış acil ihtiyacım yok ama jeep tarzı birşey istiyorum tavsiye edeceğiniz bir araç varsa açığım teşekkür ederim

Honda HRV veya CRV lere bi bakın isterseniz.