Astra 1.4 T bir depo ile sanırım 900 km :)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4 T bir depo ile sanırım 900 km :)

bbeerrkk67 link' Alıntı:
Ancak bır sorun var sızlerde de var mı bılmıyorum;uzun yollarda bacaklarımda biraz agırılar oluşuyor..Belımı ve sırtımı ıyıce koltugun arkasına yaslamama ragmen..sızler hangı koltuk ayarını kullanıyorsunuz?

Benim koltuk ayarım en alt konumda. Sırtımsa koltugun yan destekleri vucudumu saracak diklikte.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk sene Ankara - Balıkesir arasını 5.5 litre ortalama ile alıyordum ancak motor boğulmasın diye 6. vitesi hiç kullanmıyordum.

Daha sonra Opel mühendislerini ciddiye alıp  011zaa 6. vitesi kullanmaya başladım ve ortalama 5.0 a düştü, araba 6. viteste de gidebiliyormuşdu 011zaa

Daha önce de yazdığım gibi, Astra J sürüş kalitesiyle konfor arasında çok güzel bir çizginin tutturulduğu bir araç; ş.içinde yormuyor ş.dışında da sıkmıyor, gayet güçlü ve bir o kadar da ekonomik olabiliyor.

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
İlk sene Ankara - Balıkesir arasını 5.5 litre ortalama ile alıyordum ancak motor boğulmasın diye 6. vitesi hiç kullanmıyordum.

Daha sonra Opel mühendislerini ciddiye alıp  011zaa 6. vitesi kullanmaya başladım ve ortalama 5.0 a düştü, araba 6. viteste de gidebiliyormuşdu 011zaa

Daha önce de yazdığım gibi, Astra J sürüş kalitesiyle konfor arasında çok güzel bir çizginin tutturulduğu bir araç; ş.içinde yormuyor ş.dışında da sıkmıyor, gayet güçlü ve bir o kadar da ekonomik olabiliyor.

Aynen katılıyorum araç tabiri caizse "sahibine göre kişniyor"  ee bir araçtan ne bekleriz başka ??

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde ortalamam 10,5 e düştü :D sonunda. 1.4T ile 90 la gitmek kedinin önüne ciğeri koyup, kediye bu ciğere dokunmayacaksın sakın haaa demeye benziyor. Sizleri ve sabrınızı tebrik ediyorum. Motorun sesi 2500 den sonra adamı tahrik ediyor yalanmı yani ama :D

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslinda bu tüketim seviyesi 110 km ye kadar ayni kalabiliyor, yani 100 sinirini biraz daha asabilirsiniz.

Ben de aracimi 2 yildan beri ilk kez bu kadar cok sehiricinde kullanmaya basladim.Artik ise araba ile gidip geliyorum.Kisin sehir ici ortalamam 10 lt idi, havalarin isinmasiyla birlikte trafik akisina göre sag ayagimi daha dikkatli kullanmaya baslayinca sehir ici 8.6 Lt ye kadar düstü. Tabi bunda bulundugum sehirde fazla egim olmamasinin da etkisi var.Bundan sonra ayrica yesil isigi kacirip kirmizida kalinca motoru stop etmeyi de ekliycem.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
:) ortalama hızınızı öğrenebilir miyim  :)

Hiç sıfırlamadan 32 km ort hız

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel değer öyleyse 045thumbsup

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araç 13000 km geldi otomatik kışın şehir içi performansız kullanım 8.6 ortalama ile atlattım, havalar ısındı aynı güzergah ve sürüş karekteriyle ortalamam şehir içi yine kendiliğinden 7.4 lere düştü.  045thumbsup