Astra 1.4T aracıma yazılım attırdım

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4T aracıma yazılım attırdım

Tolga abi yeni hp ve nm lerin hayirli olsun 045thumbsup keyifli ve seri surusler :)
Sel felaketi icinde gecmis olsun,insaallah agir bi zaiyat yoktur dukkanda

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Tolga abi yeni hp ve nm lerin hayirli olsun 045thumbsup keyifli ve seri surusler :)
Sel felaketi icinde gecmis olsun,insaallah agir bi zaiyat yoktur dukkanda

Sağolasın kardeşim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
takipteyim :) buarada geçmiş olsun sel falan demişsin umarım sıkıntı yoktur ,birde izmirde sağlıklı dyno yapan bir yer bulmuşsun yazarmısın dyno fiyatı ne dir ?

Sağol Ulaş büro da dahil depolar su aldı hep, yapacak birşey yok.

İzmir de Otolab (Bosch Car) var, Alsancak daki Renault servisinin arkasında ancak tork ölçümü yapmıyorlar.

Asıl detaylı ölçüm memlekette varmış Balıkesir de 8) gidebilirsem tork ve beygir ölçümü için Balıkesir e gideceğim bu hafta içi.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Sağol Ulaş büro da dahil depolar su aldı hep, yapacak birşey yok.

İzmir de Otolab (Bosch Car) var, Alsancak daki Renault servisinin arkasında ancak tork ölçümü yapmıyorlar.

Asıl detaylı ölçüm memlekette varmış Balıkesir de 8) gidebilirsem tork ve beygir ölçümü için Balıkesir e gideceğim bu hafta içi.
vay benim memleketimde neler varmış neresiymiş bu yer?birde çok geçmiş olsun umarım iş yerinin sigortası vardır üzüldüm olaya.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun  togi
Bizim A/S ye yazilim attirsak kimbilir ne kadar yakar.
Bu arada sel falaketi icinde gecmis olsun allah beterinden korusun

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
vay benim memleketimde neler varmış neresiymiş bu yer?birde çok geçmiş olsun umarım iş yerinin sigortası vardır üzüldüm olaya.

Dışardan başkalarına nasıl görünüyor bilemem ama Balıkesir özellikle Milli Kuvvetler caddesi bana hızlı şehirleşme adına ruhunu kaybetmemiş biryer gibi gelir, severim.

Bu arada mekanın adını unuttum  general__p sanayide, 2. kapı civarlarıydı sanırım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arabada iki kişi vardı üstelik biride Doğan'dı.

"Afrika savanlarında yaşayan doğanlar 300 kiloya yaklaşan ağırlıklarıyla genelde su samurlarıyla güreştikten sonra büyük ağaçların altlarında tembelce dinlenirler. Yalnızca avlanmak için koşabilen doğanlar her gün 3 öğün en az 20 üyelik 5 zebra sürüsünü kovalar 5-10 tanesinin üstüne atlayıp haşat ettiği kurbanlarıyla kendine ziyafet çeker." mi demek istedin? O nasıl ifade öyle, sen bana ne demek istiyorsun?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Hayirli olsun  togi
Bizim A/S ye yazilim attirsak kimbilir ne kadar yakar.
Bu arada sel falaketi icinde gecmis olsun allah beterinden korusun

Sağol kanka, Allah tan gelene diyecek yok ama 25 yıldır basit bir menfezi yapamayan yönetime sayacak çok lafım var, adabım elvermiyor.

AS nin bence aksine yazılıma ihtiyacı var, Doğan ın arabayı gene kullandım şanzıman motora nefes aldırmadan vites büyütüp zorluyor motoru, motorun o düşük devirlerdeyken daha fazla tork üretmesi lazımki benzini lıkır lıkır çekmesin.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Arabada iki kişi vardı üstelik biride Doğan'dı.

"Afrika savanlarında yaşayan doğanlar 300 kiloya yaklaşan ağırlıklarıyla genelde su samurlarıyla güreştikten sonra büyük ağaçların altlarında tembelce dinlenirler. Yalnızca avlanmak için koşabilen doğanlar her gün 3 öğün en az 20 üyelik 5 zebra sürüsünü kovalar 5-10 tanesinin üstüne atlayıp haşat ettiği kurbanlarıyla kendine ziyafet çeker." mi demek istedin? O nasıl ifade öyle, sen bana ne demek istiyorsun?

"her gün 3 öğün en az 20 üyelik 5 zebra sürüsünü kovalar......kendine ziyafet çeker" iyi ki ritüelin devamını yazmadın düşünmesi bile iğrenç  011zaa general_mmmmmmm

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Dışardan başkalarına nasıl görünüyor bilemem ama Balıkesir özellikle Milli Kuvvetler caddesi bana hızlı şehirleşme adına ruhunu kaybetmemiş biryer gibi gelir, severim.

Bu arada mekanın adını unuttum  general__p sanayide, 2. kapı civarlarıydı sanırım.
milli kuvvetler olsun pehlivanlar çarşısı olsun bende severim :) bu arada mekan 2. kapı civarı ise bi bakarım babannemi ziyarete gidince ,oda 52 evlerde :)