astra 111.yıl için navigasyon önerisi olan?

yards33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkeze merhaba..bende bir opel kullanıcısı olarak aranıza yeni katıldım..benim bir sorum olacak..2010 model opel astra sedan 111. yıl aracım var.bu arabaya uyumlu sorun çıkarmayan navigasyon ve multimedya cihazı arıyorum.googlede birkaç resim gördüm fakat çok detaylı ayrıntıya ve fiyata rastalayamadım.geneldede fiyatları çok yüksek.yani istediğimde film,dvd izlenebilen,mp3 radyo dinlenebilen,içinde navigasyonu olan hatta geri viteste görüntülü kamera desteği olan bir cihazı nerede bulurum.fiyatları nelerdir?opel servislerinde bu şekilde satışı ve montajı varmı? Turuncu yol bilgisayarı olan kısım iptal edilip o ekranı bu şekile çevirme şansları oluyormu? Şimdiden teşekkürler

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cid ekran ve navigasyon montajı var ama maliyeti tuzlu biraz. Yaklaşık 2000 tl. Diğer cihazlarda da navitech diye biliyorum ama yine de sitelerdeki yorumlara göre karar verirsiniz...

Şu cihazı öneririm...

Son düzenleme:

yards33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet birtane gördüm cd çalar bölümü sökülüp yerine ekran takılıyor ama fiyatı çok pahalı 1700-2000 tl civarında.ayrıca resimlerden anladığım kadarıyla çok aşağıda kalıyor hemen vitesin hizasında duruyor..daha uygun fiyatlı olan modelleri varmı acaba yada yol bilgisayarını iptal edip orayı kullanabileceğim bir navi..dışardan harici piranha,navitech gibi markaları alıp cama takmak yerine böyle bir şeyin daha şık duracağını düşünüyorum.hem şarz etme sorunuda olmaz.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
orjinali yerine geçebilecek bir navi ve multimedia istiyorsanız 1500-2000 tl arası bir rakamı gözden çıkarmalısınız.
işlem malesef ucuz değil.
forumda buna benzer birçok konu ve uygulama var.
işinize yarayacak bilgileri görebilirsiniz.

yards33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okican teşekkür ederim..benimde istediğim orjinal,resmi ve servis destekli bir ürün..çin malı çakma şeyleri kesinlikle arabama takmam..opelim gözbebeğim..en iyisi ben servise bi gideyim bilgi alayım :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ben ikisinide almam :D... CID+Interface en guzlei

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
orjinallikten kastınız nedir arkadaşlar?
her türlü tuning işleminde amaç zaten orjinalliğin dışına çıkmak değil midir?