astra 3000 km de kaç lira yakar

adepiron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bingöl-balıkesir gidiş dönüş 3000 km arabam ne kadar yakar... tüp taktırsam yakıt ne kadara düşer çok olursa tüp takıp öyle gideyim diye düşünüyorum.Ama tüp sıkıntılarını da işittikçe tüp taktırmaktan çekiniyorum ne dersiniz şimdiden teşekkür ederim.Keşke tüpten başka çarede olsaydı.?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kullanım durumuna göre 230-250lt arası LPG tüketecektir.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bingöl-balıkesir gidiş dönüş 3000 km arabam ne kadar yakar... tüp taktırsam yakıt ne kadara düşer çok olursa tüp takıp öyle gideyim diye düşünüyorum.Ama tüp sıkıntılarını da işittikçe tüp taktırmaktan çekiniyorum ne dersiniz şimdiden teşekkür ederim.Keşke tüpten başka çarede olsaydı.?

aracın kullanım durumuna göre 230-250lt arası LPG tüketecektir.

siz LPG için bilgi istemediniz mi? bulunduğunuz yerde LPG ne kadarsa 250lt üzerinden hesaplayın. benzin olarakta 220lt hesaplayın.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kesinlikle tüp taktırp gidin 3000 km de km başına en az 15 kuruş kar edersiniz buda 450 tl eder tüpün 3 te bir fiyatını garantilersiniz.Sıkıntı olarakta iyi bir ustaya taktırdıktan sonra kolay kolay başınız ağrımaz...

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astranızı o bingöl yollarına vurmasaydınız iyiydi.

adepiron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet malesef yollar kötü avrupa arabaların hepsi yere yakın idare etmeye çalışıyoruz

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer aracı sürekli kullanacaksanız ve lpg taktırma gibi bir düşünceniz varsa aklınızda bence taktırın. kesinlikle çok kar ettirir size. arkadasında söylediği gibi montaj fiyatının önemli bir kısmını amorti etmiş olacaksınız. sorun olarak subaplarda sorun yaşanacağını söylüyorlar 40000-50000 km sonra. onlarında çelik subap ile değiştirilip sorunun çözüleceğini söylüyorlar. tercih sizin. eğer taktıracaksanız bingöle gitmeden taktırmanızı öneririm!

hasanbicici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg litre fiyatı 1.95 den karma ortalama klima açık 20 kuruş civarı yakıyor benzinlide nekadar yaktığını siz biliyorsunuz zaten:D