astra 60.000 bakımı fiyatı

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 2004 njoy hb sahibiyim
60.000 bakım için Tokat yetkili servisi aradığımda bana 1.100 civarı tutacağını %25 indirimli 800Ytl civarı tutacağının söylediler.Bu fiyat bana çok geldi.60.000 bakımı yaptıran arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz fiyat hakkında.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Triger in değişecek sanırım ondan biraz fazla tutuyodur.
Geri kalan yag değişimi yag hava benzin filtreleri filan 100-YTL civarı
Başka değişecek bişey varmı bilmiyorum. Servis söyledimi bakımda neleri değiştrecekler.
Ama yindede özel serviste 350-450 YTL ye çıkar sanırım.

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu fiyat çok dediğimde su devirdaim pompasınında 200 Ytl civarında olduğunu ve bununda fiyata dahil olduğunu söylediler ben bu fiyat çok dediğimde opelin işçilik fiyatlarına yeni zam yaptığını eklediler.
Ben yetkili serviste bakımın 500-600 Ytl civarı olduğunu tahmin ediyordum 1.100 Ytl duyunca çok şaşırdım.Acaba benmi yanlış biliyormuşum fiyatı arkadaşlar bu fiyat normalmi.
Arkadaşlar cvp larınızı bekliyorum pazartesi bakımı sokacağım arabamı

Son düzenleme:

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Triger kayışı ve devirdaim pompası toplam 450.-YTL civarı olması gerekiyor.
Ben özel serviste bakım yaptırıyorum. 60000 bakımım 200.- YTL tutmuştu. İşçilikte dahil. Bana biraz çok geldi.

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana Tokat yetkili serviste 1.100 Ytl %25 indirimli olarak 800-850 Ytl civarı bir fiyat çıkardılar ve bana çok geldi 60.000 bakımı yaptıran arkadaşların cvp larını bekliyorum tşk ler

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 60 bin km bakımı ustamda yapıldı.triger komple set ve diğer her türlü(filtreler,yağ değişimi vs.)toplam 490 ytl verdim

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
bana Tokat yetkili serviste 1.100 Ytl %25 indirimli olarak 800-850 Ytl civarı bir fiyat çıkardılar ve bana çok geldi 60.000 bakımı yaptıran arkadaşların cvp larını bekliyorum tşk ler

Şu anda faturalar yanımda yok ama akşam parça parça fiyatlarını yazarım.bende yaptıralı 2 ay kadar oldu ancak yetkili serviste yaptırmadım.Fiyat aldım.daha sonra özel opel servisinde yaptırdım.600 ytl civarında bi para tuttu.İşçilik dahil.Malzemeler GM.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Şunuda söyleyim.Şayet bakımı yetkili serviste yaptırsaydım yaklaşık 300 ytl sadece işçilik tutuyordu,çünkü serviste işçiliğe saati 60 ytl alıyorlar,yaklaşık 5 saat süreceğini düşünürsek.

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilk arabam ve pek de anlamıyorum doğrusu bu işlerden.sizce yetkili servisimi yoksa özelimi tercih etmeliyim?

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ilk arabam ve pek de anlamıyorum doğrusu bu işlerden.sizce yetkili servisimi yoksa özelimi tercih etmeliyim?

Ben öncelikle yetkili servise gidip teste giriyorum.Araç ile ilgili ne değişmesi gerekiyorsa fiyat çıkarıp sana veriyorlar ve senden onay alıyorlar.Ben fiyatı uygun gelmezse özel opel servisi ve bir bosh car servisinden daha fiyat alıyorum.Ona göre değerlendiriyorum.Ama yedek parça fiyatı alırken orjinal ve diğer markaları ayrı ayrı almak gerekir.Genelde orjinal parça fiyatlarında çok bir fark olmuyor.Hemen hemen aynı.İşçilik farkı oluyor.Bu da sana kalmış.İşçiliğine güvendiğin bir yer varsa oraya yaptır.Eğer yoksa şaşmazda forum sponsorumuz opel garaj var.Oraya da gidebilirsin.O da uymazsa Kazım Karabekirde Opaş özel servisi var.