Astra Clasic III 1.4 90 Hp

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar da degıl 180 e temız cıkar hafıf egılım lı yolda 200 gordum daha zorlamadım bıraz devırlı kullanınca acılıyo araba cok fark yok 1.6 ıle ıkısını de kullanıyorum

bitefo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 1.4 90 hp astra classic 3 2011 model var. yakıt tüketim değerlerini yayınlıyorum sakin kullanımda şehir içi 8 litre yakıyor tabi bu değer ankaranın kış soğukları değerleri. 2 bin devirlerde 4-5-6 litre değerlerde kalıyor fakat dur kalk çok yapıyoruz ve bu da yakıtı artırıyor. dizel ilk kalkış çok hantal fakat torku yüksek olduğu için normal kullanımda 1.4 en daha atik olacağını düşünüyorum. çok dur-kalk yollarda sıkıntı olabilir. ama yıllık 20 bin yapıyorsanız dizel alın derim.

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracın ödemesini yaptım salı günü teslim edecekler aracı.. dediğim gibi 1.4 benzinli alıyorum.. derdimiz yakıt olsun allah başka kaza bela vermesin ne diyelim..

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar hepimize kazasız belasız sürüşler...

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okan kardeşim sana bir sorum olucak.. Konfor pakette klima dijitalmi ? bilgi ekranında gösteriyormu ayarlanan dereceyi falan ?

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arada daki farkı diyorsunuz satarkan ikisini aynı fiyatamı satacaksınz ki amorti etmez diyorsunuz bende 1.6 corolla vardı 100 km 9.6 yakıyordu yaklasık 9.6 yakıyor bütün 1.6 1.4 bilmiyorum ama oda yapsın 8 dizele 6 .5 yapılıyor ve iksi arasında 1 depeda gidilen mesafe farkı var ve ben 2005 model di aracım 35 binde sattım ama benzincinin önünden ayrılmıyordum bu benim fikrim paran varsa dizel al derim