Astra Classic III 1.3 CDTI Easytronic 0 km aracımı aldım ilk izlenimlerim

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bu arada klımayı son derecede degılde ıkıncı derecede calıstırırsak cok da fazla aracın gucunde dusme olmuyor.yıne yazın zorlandıgımda elım ufleme derecesıne gıdıyordu.4 te olan fanı vıtes arttırır gıbı ıkıye alıyordum araba bı canlanıyordu vallaha :D spor surus modu gıbı bısı klımanın ayarını dusurmek :)

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu şu arabayı bi rahat bırakmıyorlar... bu arabanın var 1.7si ama getirmiyorlar gelse fiyatı 45ten aşağı olmazdı...o para verilecek + vergilerinden tutun bilmem nesine... sizce bu kadar satılır mıydı o araç?? bizim gibi fason ülkeye anca bu kadar.. rahat bırakın artık şu cdti ya:D bizim evde focus 1.6 var 105 beygir otomatik... maşallah araba süper... onu alıp gezmesinide bilirim çok rahat 210 220leri görüyor acayipte kaçıyor ama şehir içinde maksimum (istanbulda)450km gidiliyor. şimdi ben bu araca niye bineyim? cdti benim için biçilmiş kaftan... ki çoğu kişi içinde öyledir bundan eminim.. bizde biliyoruz yokuş çıkmadığını , klimada zorlandığını.. böyle ülkede anca böyle oluyor.. bizim seçimimiz değil..

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım opel cok rahat olacak ınsallah. haddını bılecek sahıbını uzmeyecek sahıbı de onu uzmeyecek gereksız ısteklerle

berko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1.6litreden düşük tüm dizel araçlar içi dolu ve klima yokuş çıkarken zorlanır... Yani sadece astraya has bişey değil. Çok yakınıyorsak yokuş çıkarken klimayı kapatalım, klimayla doğmadıkya 5 dkka klimasız yaşayalım ;) Eskiden hangimizin arabasında klima vardı???? =)

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu arkadaşlar yorumlara bakıyorum, aracıma bakıyorum??? Allah allah diyorum... Benim araç 1.3 mü yoksa 3.1 mi anlamıyorum...

Aracın hakkının fazlasıyla yendiğini düşünüyorum.
Yanlış anlamayın kendi malını övüyor diye de düşünmeyim, BMW 3.16i aracımı da ilk aldığımda hem de ilk ayda yerden yere vuran ve BMW forumlarında duman attıran da bendim...

Selamlar...

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1.3 CDTI Gerçekten Iyı Bır Araç Ama Standartları bellı ! 1.4 Astra Kullanıcısıyım Bızımkınden Tork Olarak Fazlası Var + Olarakta Performans olarak yeterlı..2side

Ama Bazı Arkadaşlarında 1.3 Astrayı Abartmışlar Şahsen.. 1.9 Dizel Vw Caddy 2011 Comportline DSG Şanzuman Araç Kullandım Geçen Gün 7 Vitesti Sanırsam Ona Ne Derler Bilemicem Standartları bellı olan araçları abartmamak lazım.

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat ve performans oranı ortada. Bence bu fiyatlara şu anda sınıfında piyasada alınabilecek en iyi araç!

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat ve performans oranı ortada. Bence bu fiyatlara şu anda sınıfında piyasada alınabilecek en iyi araç!
tamam sana katılıyorum fiyat per yüksek alınacak iyi araç konfor paketle alınan astra h klasik fiyatı çok iyi 35 civarı .fakat yokuş iniş kaçış gibi konularda herkesin tatmin olduğu performans var.aynı anda babamın astra sedan 1.3 dizeli bendede astra sedan 1.8 vardı babamınkini kullanmakta zorlanıyordum kaç defa rampada motoru titrettim veya kalkışta stop etirdim ikisi arasında çok fark vardı ve 1.3 cdti beni hiç sarmadı sonuçta tercih meselesi.

yeni aracınız güle güle kullanın

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Türkiye şartları için ideal bence. Hayırlı uğurlu olsun...