astra eleganc cd çaları

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Forumu iyi araştırısanız tamir edebilecek arkadaşlar var. İlgilenirler mi bilmiyorum.

haakanhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1103 ytl mi hovam bunun aslı astaraı ne ki ya arabanın yarı fiyatı çok para abi.

ya bişey soracam usta şimdi teyibe uyarlı torpidoda takabileceğim başka bi chengır varmı takabilirmiyim ?

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamircisi var istanbulda.ama değmez.sök gitsin.topkapı shell arkasındaki han da

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Pazar yeri alınık ilanlarında ELENOR isimli kullanıcı var o size bir şeyler yapabilir.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizimkınınde codu yok elımde onu bulursam deneyecm olmazsa da mp3 çalarmla devam edecem zaten uyuz bişeye benziyo hiç sevmedim.:D

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim adı geçmiş torpido için cd changer öncelikle çok sorunlu cihaz bir haftada 3 adet arızalı geldi 2 tanesi yapıldı ama mekanik'in önceden ellenmemesi lasım bazı bilinçsiz ustalar işi hepten çıkılmaz bir hale sokuyorlar cdr 500 cd çalar teyp içinde komple mekanik lens dahil fiyatı 300 ytl...0536 836 06 67 numaram sorularınız için....kocaeli/gölcükte bulunmaktayım...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Elenor rumuzlu arkadaşımız Murat ÖZKAN Her türlü opel teybinin tamirini yapmaktadır. Ben kendisine Eleagance CD Çaları dediğiniz CDC3 ünitesini ve CDR500 teybimin tamirini yaptırdım. Tavsiye ederim. Çok güvenilir ve temiz iş çıkaran bir üyemiz.