Astra F Kullanıcıları Buraya

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacı artık benim bu hastalığa inan dayanacak gücüm kalmadı... :eek:

Zamanı geldide geçiyo...mayısa kadar acelesi yok...hazıranda ankaraya THY ile gelip BMW Hava Yollarıyla döneceğim inşallah... :)

bende dayanamıyorum kanki :D yaza kadar satıcam ya pazara gitmeyince satılmaz araba ankarada e36 3.20i alıcam karar verdim ama 4 kapı sunroof sart:D güzelde bi haders olursa üstünde iyi olur :D

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dayanamıyorum kanki :D yaza kadar satıcam ya pazara gitmeyince satılmaz araba ankarada e36 3.20i alıcam karar verdim ama 4 kapı sunroof sart:D güzelde bi haders olursa üstünde iyi olur :D

sunroofsuz alacaksan hiç alma zaten...vitamini kabuğunda derler ya, onun da vitamini sunroofunda..şöyle çapraz açacaksın, içerden hafifi bi müzik, tekerler çap çap sen yan yan.. :cool:

hadi bakalım kim önce alacak :)

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar.
f kasa araçlar için yazdığınız methiyelerle aracıma canı gönülden bağlı oluşum sanırım biraz sekteye uğradı.

aracın su alışını engelleyemedik.ön sol paspasın altı su alıyor.suyun gelişyeri polen filtresinin içinden kalorifer peteğine akan su.orayı kapatan plastiği çift taraflı bant silikon vs. ile iyice sağlamlaştırdılar lakin olmadı.olmuyor işte.o plastiğin de yenisi satılmıyormuş her halde.bıkıyorum sanırım:(

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar.
f kasa araçlar için yazdığınız methiyelerle aracıma canı gönülden bağlı oluşum sanırım biraz sekteye uğradı.

aracın su alışını engelleyemedik.ön sol paspasın altı su alıyor.suyun gelişyeri polen filtresinin içinden kalorifer peteğine akan su.orayı kapatan plastiği çift taraflı bant silikon vs. ile iyice sağlamlaştırdılar lakin olmadı.olmuyor işte.o plastiğin de yenisi satılmıyormuş her halde.bıkıyorum sanırım:(

senin sorunun aynısını ben forumda bi konuda daha okumuştum ve çözüm bulunmuştu...şu an için çözumu nasıl bulmuşlardı hatırlayamadım, ama bilen arkadaşlar vardır, yardımcı olur...sorunun hakkında konu aç Teknik Servis bölümüne...;)

Son düzenleme:

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sunroofsuz alacaksan hiç alma zaten...vitamini kabuğunda derler ya, onun da vitamini sunroofunda..şöyle çapraz açacaksın, içerden hafifi bi müzik, tekerler çap çap sen yan yan.. :cool:

hadi bakalım kim önce alacak :)

kim önce alıcak diye yarışmaya gerek yok :D ama yapıcam e36 ya atıcam 17 motorsport ve 215 lastik :D remus egzoz güzelde bi haders oldumu sunroof u aç 1500-2000 devir git tesisatta varr:D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aleyküm selam herkese, sanayiden geldim bende yağı ve bujileri değiştirdim kaloriferi gösterdim tamponun altındaki plastik parça çıkmış hafif sanayide yapıştırtsam yine aynısı olacak servise gittim o parça 2 ayrı haldeymiş tanesi 50 ytl yani o tamponumuzun altındaki siyah yekpare parca 100 ytl haberiniz olsun :D