Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanıma ve arabanın bakımına göre farklılık gösterebilir lpg de km başına düşen miktar lpg kullanmadığım için bilmiyorum nasıl yakıyor.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba anahtarına denemesine varmısın?kelimelerinide dikkatli seç bence sana az yakyıo deyince neyi kanıtlıcam ben burda
Seninle herşeyine girerim. forum şahit olsun 20 tl ye ş. içinde 140 km lpg ile yol git aracı senin üstüne yapacam. gitmezsen sende benim üstüme yapacaksın. anlaştıkmı?
Ayrıca kelimelerim gayet düzgün sen istersen iddaada bulunurken dikkat et!!

Son düzenleme:

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iddaa büyük beyler.
çağatay 100km de 7 litre bana da çok az geldi.
inş. 7 l yakıyordur. süper kazaçlısın.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opps karışmış ortalık. Sakin olun yahu gerek yok gerginliğe. Ben de bugün tüplü f ciler kervanına katıldım. Landirenzo omegas plus taktırdım.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Alican sen lpg ben dizel benimde daha yarım depo olmadı 470 km gitti :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Alican sen lpg ben dizel benimde daha yarım depo olmadı 470 km gitti :D

Ohh oh maşallah. Dizel öyle ya kokluyor. Dobloyla 6 litre filan yakıyorum ben şehir içi normal kullanımda:D
Bu arada lpg sisteminde bir problem çıktı. Giderken durup dururken benzine geçiyor bip bip ötmeye başlıyor. Bir daha da lpg ye geçmiyor. Arabayı stop edip tekrar çalıştırınca lpg ye geçiyor. Telefon ettim adam yarın getir bakalım soketlerden filan olabilir dedi ama içime kurt düştü. İlk günden problem çıkarmasında :D Bir de taktırdıktan sonra çıktım lpg almaya ne kadar olsun dedi, dolduralım abi dedim, çok eğlendim o an zaten 74 liraya doldu :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kıbrısta 85 ytlye depo dolduruyordum benzin 1.90 ken orda süper oluyordu Alican hayırlı olsun keyfini sürmeye bak :D

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bizim arabada 20 tlye maksimum 100 km gidiyor. ama lpg kitinede baglı. mesela dayımda accent var dandik bi lpg sistemi vardı araba yazın bile lpgye gecene kadar 3-4 km yol gidiyor. bizim araba kışın bile o kadar gitmeden lpgye geciyor. ölçümlerde benzin+lpg yi hesaplamamızda cok zor. o yuzden lpg bitene kadar kullansak bile kesin bi sonuc yok ortada

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg olayına prensip olarak karşıyım asla takdırmam diyordum ama bu fiyatlar beni bile düşündürdü bu astraya takmam ama bundan sonraki aracı daha performanslı ama lpgli almayı düşünebilirim ya da direk dizel alfa 159 ama en az 2 sene buna devam :D